Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekoladki, bombonierki
Czekoladki
WEDEL WW Cukierki czekoladowo-orzechowe archidowe
Cukierki czekoladowo orzechowe archidowe WW WEDEL 227g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 10 opinii

WEDEL WW Cukierki czekoladowo-orzechowe archidowe

227 g
WEDEL
Polska

Cena18,89 zł
83,22 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cukierek inspirowany smakiem chrupiącego wafelka WW? Jak najbardziej! Wafelkowy, wciągający, wedlowski, mocno czekoladowy! Rozsmakuj się w cukierku WW!


Cechy

cukierki inspirowane smakiem klasycznego wafelka WW


WEDEL WW Cukierki czekoladowo-orzechowe archidowe


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2217.00 kJ
26.4%
Wartość energetyczna (kcal)
531.00 kcal
26.6%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
60.00 g
23.1%
w tym cukry (g)
51.00 g
56.7%
Błonnik (g)
2.90 g
Białko (g)
7.30 g
14.6%
Sól (g)
0.19 g
3.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
70%
4
20%
3
0%
2
10%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
dziwny smak, moi goście mówili, że okropnie twarde
16.11.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.04.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
83,22 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
227 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588400365
Cena za kg:
83,22 zł/kg
Waga:
227 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588400365

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Podmarka

Sub Brand WW


Opis produktu

Cukierek inspirowany smakiem chrupiącego wafelka WW? Jak najbardziej! Wafelkowy, wciągający, wedlowski, mocno czekoladowy! Rozsmakuj się w cukierku WW!


Podzielony opis produktu

Functional Name Cukierki czekoladowo-orzechowe arac

Produkty z kategorii Czekoladki

5.0
z 22 opinii

21% taniej

WAWEL Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami 330 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami

330 g
60,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
25,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 28 opinii

17% taniej

WAWEL Czekoladki Pastylka miętowa 210 g

WAWEL

Czekoladki Pastylka miętowa

210 g
71,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 18 opinii

21% taniej

WAWEL Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami 330 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami

330 g
60,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
25,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 11 opinii

22% taniej

WAWEL Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe 330 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe

330 g
60,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
25,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MILKA Czekoladki Singles mix 138 g

MILKA

Czekoladki Singles mix

138 g
210,07 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
WAWEL Malaga Tiki Taki Kasztanki 158 g

WAWEL

Malaga Tiki Taki Kasztanki

158 g
132,85 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
ZAINI Psi Patrol Czekoladowe jajko niespodzianka 20 g

ZAINI

Psi Patrol Czekoladowe jajko niespodzianka

20 g
262,50 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 9 opinii
WEDEL Czekoladki mleczne z czekoladowym nadzieniem 114 g

WEDEL

Czekoladki mleczne z czekoladowym nadzieniem

114 g
177,11 zł/kg
Cena20,19 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
WEDEL Czekoladki mleczne z dwuwarstwowym nadzieniem 117 g

WEDEL

Czekoladki mleczne z dwuwarstwowym nadzieniem

117 g
172,56 zł/kg
Cena20,19 zł
Do koszyka
4.2
z 5 opinii
ZAINI Czekoladowe jajko niespodzianka Sonic 20 g

ZAINI

Czekoladowe jajko niespodzianka Sonic

20 g
262,50 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
RITTER SPORT Czekoladki Schokowurfel For you 176 g

RITTER SPORT

Czekoladki Schokowurfel For you

176 g
130,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 6 opinii
RITTER SPORT Czekoladki Schokowurfel Yogurt love 176 g

RITTER SPORT

Czekoladki Schokowurfel Yogurt love

176 g
130,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
Łysoń Maliny w białej czekoladzie z miodem i pyłkiem pszczelim 50 g

Łysoń

Maliny w białej czekoladzie z miodem i pyłkiem pszczelim

50 g
585,80 zł/kg
Cena29,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KINDER Niespodzianka Słodkie jajko z niespodzianką pokryte czekoladą mleczną 20 g

KINDER Niespodzianka

Słodkie jajko z niespodzianką pokryte czekoladą mleczną

20 g
319,50 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 16 opinii
MERCI Kolekcja czekoladek edycja zimowa 250 g

MERCI

Kolekcja czekoladek edycja zimowa

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami 160 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami

160 g
116,56 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 12 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami 160 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami

160 g
122,44 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.0
z 4 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe 155 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe

155 g
125,74 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
4.5
z 10 opinii
WEDEL WW Cukierki czekoladowo-orzechowe archidowe 227 g

WEDEL WW

Cukierki czekoladowo-orzechowe archidowe

227 g
83,22 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 62 opinii
WEDEL SuperMint Cukierki miętowe 90 g

WEDEL SuperMint

Cukierki miętowe

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store