Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Zbalansowana
250g
SAQUELLA Kawa ziarnista GRAND CRU Rich
Kawa ziarnista Grand Cru Rich SAQUELLA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

SAQUELLA Kawa ziarnista GRAND CRU Rich

200 g
SAQUELLA
Włochy

Cena39,99 zł
199,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mieszanka: Robusta i Arabica. Pochodzenie: Ameryka Środkowa, Brazylia, Indie. Palenie: średnie. Moc: 4/5. Nuty: czekoladowe, karmelowe, orzechowe.


SAQUELLA Kawa ziarnista GRAND CRU Rich


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.04.2027
Dostępne warianty
SAQUELLA Kawa ziarnista INTENSO Bold
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
199,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
SAQUELLA
EAN:
8002650005840
Cena za kg:
199,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
SAQUELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
8002650005840

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem / numer partii: patrz opakowanie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zapakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Saquella


Marka standaryzowana

MarkaSaquella

Logotypy stron trzecich

Flaga Włoch

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Mieszanka: Robusta i Arabica. Pochodzenie: Ameryka Środkowa, Brazylia, Indie. Palenie: średnie. Moc: 4/5. Nuty: czekoladowe, karmelowe, orzechowe.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa palona ziarnista

Wariant Grand Cru

Produkty z kategorii 250g

5.0
z 23 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
131,96 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 5 opinii
ILLY Kawa ziarnista CLASSICO (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista CLASSICO (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 1 opinii
ILLY Kawa ziarnista INTENSO (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista INTENSO (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista GRAND CRU Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista GRAND CRU Rich

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
5.0
z 14 opinii
LAVAZZA QUALITA ROSSA Kawa ziarnista 250 g

LAVAZZA QUALITA ROSSA

Kawa ziarnista

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
STARBUCKS Holiday Blend Kawa ziarnista 190 g

STARBUCKS

Holiday Blend Kawa ziarnista

190 g
199,95 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
DESEO Kawa ziarnista (100% arabika) 250 g

DESEO

Kawa ziarnista (100% arabika)

250 g
179,96 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
3.3
z 3 opinii
RL9 Kawa ziarnista palona Crema Coffee (100% Arabica) 250 g

RL9

Kawa ziarnista palona Crema Coffee (100% Arabica)

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027

Produkty marki SAQUELLA

27% taniej

SAQUELLA Kawa mielona BELLA CREMA 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona BELLA CREMA

200 g
109,95 zł/kg
Cena promocyjna21,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 2 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista BELLA CREMA 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista BELLA CREMA

200 g
119,95 zł/kg
Cena promocyjna23,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
SAQUELLA Kawa mielona Intenso Bold 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Intenso Bold

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
SAQUELLA Kawa mielona Grand Cru Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Grand Cru Rich

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 1 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista INTENSO Bold 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista INTENSO Bold

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 2 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista Gran Crema Bar Italia 1 kg

SAQUELLA

Kawa ziarnista Gran Crema Bar Italia

1 kg
124,99 zł/kg
Cena124,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
SAQUELLA Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.) 50 g

SAQUELLA

Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.)

50 g
339,80 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store