Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Łagodna
250g
SAQUELLA Kawa ziarnista BELLA CREMA
Kawa ziarnista Bella Crema Smooth SAQUELLA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

SAQUELLA Kawa ziarnista BELLA CREMA

200 g
SAQUELLA
Włochy

Cena promocyjna23,99 zł
119,95 zł/kg
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (4% taniej)

Promocja do 31.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mieszanka: Arabica i Robusta. Pochodzenie: Brazylia, Indie. Palenie: średnie. Moc: 4/5. Nuty: owocowe, kwiatowe.


SAQUELLA Kawa ziarnista BELLA CREMA


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.04.2027
Dostępne warianty
SAQUELLA Kawa ziarnista GRAND CRU Rich
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Po raz pierwszy zakupiłam ten rodzaj kawy, wydaje się po wypiciu pierwszych filiżanek OK👍️
27.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
119,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
SAQUELLA
EAN:
8002650005833
Cena za kg:
119,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
SAQUELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
8002650005833

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem/numer partii: patrz opakowanie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zapakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Saquella


Marka standaryzowana

MarkaSaquella

Logotypy stron trzecich

Flaga Włoch

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Mieszanka: Arabica i Robusta. Pochodzenie: Brazylia, Indie. Palenie: średnie. Moc: 4/5. Nuty: owocowe, kwiatowe.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa palona ziarnista

Wariant Bella Crema

Produkty z kategorii 250g

5.0
z 2 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista BELLA CREMA 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista BELLA CREMA

200 g
119,95 zł/kg
Cena promocyjna23,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 4 opinii
ILLY Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Etiopia (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Etiopia (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 7 opinii
ILLY Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Brasile (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Brasile (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 4 opinii
ILLY Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Colombia (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Colombia (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Produkty marki SAQUELLA

27% taniej

SAQUELLA Kawa mielona BELLA CREMA 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona BELLA CREMA

200 g
109,95 zł/kg
Cena promocyjna21,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 1 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista INTENSO Bold 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista INTENSO Bold

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 3 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista GRAND CRU Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista GRAND CRU Rich

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
SAQUELLA Kawa mielona Intenso Bold 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Intenso Bold

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
SAQUELLA Kawa mielona Grand Cru Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Grand Cru Rich

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
SAQUELLA Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.) 50 g

SAQUELLA

Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.)

50 g
339,80 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
5.0
z 2 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista Gran Crema Bar Italia 1 kg

SAQUELLA

Kawa ziarnista Gran Crema Bar Italia

1 kg
124,99 zł/kg
Cena124,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store