Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa mielona
Intensywna
SAQUELLA Kawa mielona Intenso Bold
Kawa mielona Intenso Bold SAQUELLA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

SAQUELLA Kawa mielona Intenso Bold

200 g
SAQUELLA
Włochy

Cena34,99 zł
174,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mieszanka: Robusta i Arabica. Pochodzenie: Ameryka Pd i Afryka. Palenie: ciemne. Moc: 5/5. Nuty: czekoladowe, orzechowe.


SAQUELLA Kawa mielona Intenso Bold


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.01.2027
Dostępne warianty
SAQUELLA Kawa mielona BELLA CREMA
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
174,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
SAQUELLA
EAN:
8002650005611
Cena za kg:
174,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
SAQUELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
8002650005611

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem / numer partii: patrz opakowanie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zapakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Saquella


Marka standaryzowana

MarkaSaquella

Logotypy stron trzecich

Flaga Włoch

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Mieszanka: Robusta i Arabica. Pochodzenie: Ameryka Pd i Afryka. Palenie: ciemne. Moc: 5/5. Nuty: czekoladowe, orzechowe.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa palona mielona

Wariant Intenso

Produkty z kategorii Intensywna

5.0
z 60 opinii
LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona CREMA E GUSTO

250 g
95,96 zł/kg
Cena promocyjna23,99 zł
25,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 85 opinii

18% taniej

EDUSCHO Family Kawa mielona 250 g

EDUSCHO Family

Kawa mielona

250 g
59,96 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
18,20 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
4.9
z 39 opinii
EDUSCHO Family Kawa mielona 450 g

EDUSCHO Family

Kawa mielona

450 g
57,76 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
SAQUELLA Kawa mielona Intenso Bold 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Intenso Bold

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 7 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona RICH AROMA (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona RICH AROMA (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

Produkty marki SAQUELLA

27% taniej

SAQUELLA Kawa mielona BELLA CREMA 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona BELLA CREMA

200 g
109,95 zł/kg
Cena promocyjna21,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 2 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista BELLA CREMA 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista BELLA CREMA

200 g
119,95 zł/kg
Cena promocyjna23,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
SAQUELLA Kawa mielona Grand Cru Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Grand Cru Rich

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 1 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista INTENSO Bold 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista INTENSO Bold

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 3 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista GRAND CRU Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista GRAND CRU Rich

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
SAQUELLA Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.) 50 g

SAQUELLA

Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.)

50 g
339,80 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
5.0
z 2 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista Gran Crema Bar Italia 1 kg

SAQUELLA

Kawa ziarnista Gran Crema Bar Italia

1 kg
124,99 zł/kg
Cena124,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store