Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery białe kozie i owcze
Naturalne
MEVGAL Ser Manouri
Ser Manouri MEVGAL 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

MEVGAL Ser Manouri

200 g
MEVGAL
Grecja

Cena24,99 zł
124,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
MEVGAL Ser kozi
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super na ciepło
05.06.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny ser z mleka innego niż krowie, polecam do kanapek i zapiekanek
27.07.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Do tej pory kupowałam w prostokątnym opakowaniu, ten jest może trochę delikatniejszy w smaku
26.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
normalnie och i ach :) naprawdę!
10.06.2025
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy na ciepło z grillowej patelni z pomidorem,, smaczny, dobrej jakości zdrowa, lekka kolacja
31.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu pycha! ❤️ z oliwkami kalamata i oliwą niebo w gębie
26.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
DAREK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
JANINA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.03.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
124,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
MEVGAL
EAN:
5201083471823
Cena za kg:
124,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
MEVGAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
5201083471823

Produkty z kategorii Naturalne

4.9
z 47 opinii
RIANS Brebette Piramidka ser owczy Brebette 150 g

RIANS Brebette

Piramidka ser owczy Brebette

150 g
113,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 35 opinii

29% taniej

RIANS La Cabrette Piramidka ser kozi Cabrette 150 g

RIANS La Cabrette

Piramidka ser kozi Cabrette

150 g
70,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 166 opinii
GOAT FARM Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach) 100 g

GOAT FARM

Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach)

100 g
109,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 194 opinii
TUREK Łagodny serek kozi do smarowania 150 g

TUREK

Łagodny serek kozi do smarowania

150 g
71,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
CHAVROUX La Buche Ser z mleka koziego 150 g

CHAVROUX La Buche

Ser z mleka koziego

150 g
125,93 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 27 opinii
CHAVROUX Ser twarogowy kozi 150 g

CHAVROUX

Ser twarogowy kozi

150 g
111,67 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
EAST DAIRY Ser Bałkański z mleka koziego 150 g

EAST DAIRY

Ser Bałkański z mleka koziego

150 g
82,33 zł/kg
Cena12,35 zł
Do koszyka
5.0
z 104 opinii
DANMIS Serek kozi twarogowy 125 g

DANMIS

Serek kozi twarogowy

125 g
75,12 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 135 opinii
BRYNDZIAREN Ser świeży Bryndza 125 g

BRYNDZIAREN

Ser świeży Bryndza

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 40 opinii
SOIGNON Roladka kozia, pleśniowa 150 g

SOIGNON

Roladka kozia, pleśniowa

150 g
97,93 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
Santa Cristina Ser kozi roladka dojrzewająca 180 g

Santa Cristina

Ser kozi roladka dojrzewająca

180 g
102,17 zł/kg
Cena18,39 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
MEVGAL Ser Manouri 200 g

MEVGAL

Ser Manouri

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
MEVGAL Ser kozi 200 g

MEVGAL

Ser kozi

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
5.0
z 24 opinii
SOIGNON Ser kozi roladka świeża 200 g

SOIGNON

Ser kozi roladka świeża

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
MARQUES DEL CASTILLO Ser kozi roladka Marques 100 g

MARQUES DEL CASTILLO

Ser kozi roladka Marques

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
MENIKIO Ser kozi BIO 200 g

MENIKIO

Ser kozi BIO

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MEVGAL

5.0
z 57 opinii

25% taniej

MEVGAL Ser Feta P.D.O. 150 g

MEVGAL

Ser Feta P.D.O.

150 g
90,60 zł/kg
Cena promocyjna13,59 zł
18,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 13 opinii
MEVGAL Ser kozi 200 g

MEVGAL

Ser kozi

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store