Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery białe kozie i owcze
Naturalne
TUREK Łagodny serek kozi do smarowania
Łagodny serek kozi do smarowania TUREK 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 194 opinii

TUREK Łagodny serek kozi do smarowania

150 g
TUREK
Francja

friscontowa cena
Cena10,79 zł
71,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

100 % naturalne składniki


TUREK Łagodny serek kozi do smarowania


Produkt dostępny
Tagi
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
614.00 kJ
7.3%
Wartość energetyczna (kcal)
148.00 kcal
7.4%
Tłuszcz (g)
12.00 g
17.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.40 g
42.0%
Węglowodany (g)
2.00 g
0.8%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
8.00 g
16.0%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
194 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatny, puszysty serek twarożkowy, lekko słonawy.
18.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo przyjemny ser do smarowania kanapek
16.04.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrej jakości, smaczny
04.02.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
25.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest łagodny, bardzo smaczny. Serki kozie to mój faworyt
21.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny delikatny serek a jeszcze kozi to podwójna korzyść
15.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię więc zamawiam
12.12.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Nowa jakość serków smarowanych.
01.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
16.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny o ile lubi się " kozę"
06.09.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
gęsty, kremowy, smaczny, ładnie się rozsmarowuje na kanapce, wygodne opakowanie
21.04.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Różnych kozich serków próbowałam, ale ten ma najlepszy smak. Faktycznie delikatny.
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
71,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
TUREK
EAN:
3272770016896
Cena za kg:
71,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
TUREK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
3272770016896

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu. Po otwarciu opakowania spożyć w ciągu tygodnia. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

1


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Turek


Marka standaryzowana

MarkaTurek

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kozi serek do smarowania

Wariant łagodny

Produkty z kategorii Naturalne

4.9
z 47 opinii
RIANS Brebette Piramidka ser owczy Brebette 150 g

RIANS Brebette

Piramidka ser owczy Brebette

150 g
113,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 35 opinii

29% taniej

RIANS La Cabrette Piramidka ser kozi Cabrette 150 g

RIANS La Cabrette

Piramidka ser kozi Cabrette

150 g
70,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 166 opinii
GOAT FARM Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach) 100 g

GOAT FARM

Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach)

100 g
109,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 194 opinii
TUREK Łagodny serek kozi do smarowania 150 g

TUREK

Łagodny serek kozi do smarowania

150 g
71,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
CHAVROUX La Buche Ser z mleka koziego 150 g

CHAVROUX La Buche

Ser z mleka koziego

150 g
125,93 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 104 opinii
DANMIS Serek kozi twarogowy 125 g

DANMIS

Serek kozi twarogowy

125 g
75,12 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
EAST DAIRY Ser Bałkański z mleka koziego 150 g

EAST DAIRY

Ser Bałkański z mleka koziego

150 g
82,33 zł/kg
Cena12,35 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
CHAVROUX Ser twarogowy kozi 150 g

CHAVROUX

Ser twarogowy kozi

150 g
111,67 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
SOIGNON Roladka kozia, pleśniowa 150 g

SOIGNON

Roladka kozia, pleśniowa

150 g
97,93 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
4.9
z 135 opinii
BRYNDZIAREN Ser świeży Bryndza 125 g

BRYNDZIAREN

Ser świeży Bryndza

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 14 opinii
Santa Cristina Ser kozi roladka dojrzewająca 180 g

Santa Cristina

Ser kozi roladka dojrzewająca

180 g
102,17 zł/kg
Cena18,39 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
MEVGAL Ser Manouri 200 g

MEVGAL

Ser Manouri

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
MEVGAL Ser kozi 200 g

MEVGAL

Ser kozi

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
5.0
z 24 opinii
SOIGNON Ser kozi roladka świeża 200 g

SOIGNON

Ser kozi roladka świeża

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
MARQUES DEL CASTILLO Ser kozi roladka Marques 100 g

MARQUES DEL CASTILLO

Ser kozi roladka Marques

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
MENIKIO Ser kozi BIO 200 g

MENIKIO

Ser kozi BIO

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TUREK

4.9
z 146 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy z pieprzem 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy z pieprzem

120 g
65,75 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 209 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy naturalny 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy naturalny

120 g
65,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 71 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy z ziołami 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy z ziołami

120 g
65,75 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 91 opinii
TUREK Camembert Ser pleśniowy z grzybami leśnymi 120 g

TUREK Camembert

Ser pleśniowy z grzybami leśnymi

120 g
65,75 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 92 opinii
TUREK Ser z niebieską pleśnią kremowy 100 g

TUREK

Ser z niebieską pleśnią kremowy

100 g
79,50 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
TUREK Ser z niebieską pleśnią wyrazisty 100 g

TUREK

Ser z niebieską pleśnią wyrazisty

100 g
79,50 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store