Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery białe kozie i owcze
Naturalne
GOAT FARM Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach)
Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach) GOAT FARM 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 166 opinii

GOAT FARM Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach)

100 g
GOAT FARM
Holandia

friscontowa cena
Cena10,99 zł
109,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1468.00 kJ
17.5%
Wartość energetyczna (kcal)
354.00 kcal
17.7%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
19.00 g
95.0%
Węglowodany (g)
4.40 g
1.7%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
21.00 g
42.0%
Sól (g)
2.65 g
44.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
166 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny zamiennik serka krowiego.
18.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię więc zamawiam
12.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
109,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EUROSER
Marka:
GOAT FARM
EAN:
5902431275192
Cena za kg:
109,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
GOAT FARM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROSER
EAN:
5902431275192

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: +1°C - +8°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Goat Farm


Marka standaryzowana

MarkaGoat Farm

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser topiony z sera koziego i owczego

Wariant w plastrach

Produkty z kategorii Naturalne

4.9
z 47 opinii
RIANS Brebette Piramidka ser owczy Brebette 150 g

RIANS Brebette

Piramidka ser owczy Brebette

150 g
113,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 35 opinii

29% taniej

RIANS La Cabrette Piramidka ser kozi Cabrette 150 g

RIANS La Cabrette

Piramidka ser kozi Cabrette

150 g
70,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 166 opinii
GOAT FARM Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach) 100 g

GOAT FARM

Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach)

100 g
109,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 195 opinii
TUREK Łagodny serek kozi do smarowania 150 g

TUREK

Łagodny serek kozi do smarowania

150 g
71,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
CHAVROUX La Buche Ser z mleka koziego 150 g

CHAVROUX La Buche

Ser z mleka koziego

150 g
125,93 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 27 opinii
CHAVROUX Ser twarogowy kozi 150 g

CHAVROUX

Ser twarogowy kozi

150 g
111,67 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
EAST DAIRY Ser Bałkański z mleka koziego 150 g

EAST DAIRY

Ser Bałkański z mleka koziego

150 g
82,33 zł/kg
Cena12,35 zł
Do koszyka
5.0
z 104 opinii
DANMIS Serek kozi twarogowy 125 g

DANMIS

Serek kozi twarogowy

125 g
75,12 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
SOIGNON Roladka kozia, pleśniowa 150 g

SOIGNON

Roladka kozia, pleśniowa

150 g
97,93 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
4.9
z 135 opinii
BRYNDZIAREN Ser świeży Bryndza 125 g

BRYNDZIAREN

Ser świeży Bryndza

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 14 opinii
Santa Cristina Ser kozi roladka dojrzewająca 180 g

Santa Cristina

Ser kozi roladka dojrzewająca

180 g
102,17 zł/kg
Cena18,39 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
MEVGAL Ser Manouri 200 g

MEVGAL

Ser Manouri

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
MEVGAL Ser kozi 200 g

MEVGAL

Ser kozi

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
5.0
z 24 opinii
SOIGNON Ser kozi roladka świeża 200 g

SOIGNON

Ser kozi roladka świeża

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
MARQUES DEL CASTILLO Ser kozi roladka Marques 100 g

MARQUES DEL CASTILLO

Ser kozi roladka Marques

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
MENIKIO Ser kozi BIO 200 g

MENIKIO

Ser kozi BIO

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki GOAT FARM

5.0
z 103 opinii

23% taniej

GOAT FARM Masło kozie 125 g

GOAT FARM

Masło kozie

125 g
71,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 200 opinii
GOAT FARM Ser kozi wędzony (plastry) 100 g

GOAT FARM

Ser kozi wędzony (plastry)

100 g
106,50 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
4.9
z 348 opinii
GOAT FARM Ser kozi (plastry) 100 g

GOAT FARM

Ser kozi (plastry)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 51 opinii
GOAT FARM Ser kozi (plastry) BIO 90 g

GOAT FARM

Ser kozi (plastry) BIO

90 g
176,11 zł/kg
Cena15,85 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
GOAT FARM Ser kozi klinek 130 g

GOAT FARM

Ser kozi klinek

130 g
125,77 zł/kg
Cena16,35 zł
Do koszyka
5.0
z 70 opinii
GOAT FARM Ser kozi (kawałek) 200 g

GOAT FARM

Ser kozi (kawałek)

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store