Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery białe kozie i owcze
Naturalne
CHAVROUX La Buche Ser z mleka koziego
Ser z mleka koziego La Buche CHAVROUX 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 37 opinii

CHAVROUX La Buche Ser z mleka koziego

150 g
CHAVROUX
Francja

Cena18,89 zł
125,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1322.00 kJ
15.7%
Wartość energetyczna (kcal)
319.00 kcal
16.0%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
19.00 g
95.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
18.00 g
36.0%
Sól (g)
1.40 g
23.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały i na zimno, i do zapieczenia
26.08.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyk. świetny do bagietki na zimno ale ja lubię podpiec na grzance.
13.10.2025
0
0
ANATOL
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Ekaterina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
125,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
CHAVROUX
EAN:
3614070059355
Cena za kg:
125,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
CHAVROUX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
3614070059355

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Chavroux


Marka standaryzowana

MarkaChavroux

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser z mleka koziego

Produkty z kategorii Naturalne

5.0
z 35 opinii

29% taniej

RIANS La Cabrette Piramidka ser kozi Cabrette 150 g

RIANS La Cabrette

Piramidka ser kozi Cabrette

150 g
70,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
RIANS Brebette Piramidka ser owczy Brebette 150 g

RIANS Brebette

Piramidka ser owczy Brebette

150 g
113,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 195 opinii
TUREK Łagodny serek kozi do smarowania 150 g

TUREK

Łagodny serek kozi do smarowania

150 g
71,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 166 opinii
GOAT FARM Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach) 100 g

GOAT FARM

Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach)

100 g
109,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
CHAVROUX La Buche Ser z mleka koziego 150 g

CHAVROUX La Buche

Ser z mleka koziego

150 g
125,93 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 27 opinii
CHAVROUX Ser twarogowy kozi 150 g

CHAVROUX

Ser twarogowy kozi

150 g
111,67 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka
4.9
z 135 opinii
BRYNDZIAREN Ser świeży Bryndza 125 g

BRYNDZIAREN

Ser świeży Bryndza

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 40 opinii
SOIGNON Roladka kozia, pleśniowa 150 g

SOIGNON

Roladka kozia, pleśniowa

150 g
97,93 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
5.0
z 104 opinii
DANMIS Serek kozi twarogowy 125 g

DANMIS

Serek kozi twarogowy

125 g
75,12 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
EAST DAIRY Ser Bałkański z mleka koziego 150 g

EAST DAIRY

Ser Bałkański z mleka koziego

150 g
82,33 zł/kg
Cena12,35 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
Santa Cristina Ser kozi roladka dojrzewająca 180 g

Santa Cristina

Ser kozi roladka dojrzewająca

180 g
102,17 zł/kg
Cena18,39 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
MEVGAL Ser Manouri 200 g

MEVGAL

Ser Manouri

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
MEVGAL Ser kozi 200 g

MEVGAL

Ser kozi

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
5.0
z 24 opinii
SOIGNON Ser kozi roladka świeża 200 g

SOIGNON

Ser kozi roladka świeża

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
MARQUES DEL CASTILLO Ser kozi roladka Marques 100 g

MARQUES DEL CASTILLO

Ser kozi roladka Marques

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
MENIKIO Ser kozi BIO 200 g

MENIKIO

Ser kozi BIO

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CHAVROUX

4.9
z 27 opinii
CHAVROUX Ser twarogowy kozi 150 g

CHAVROUX

Ser twarogowy kozi

150 g
111,67 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store