Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Feta i halloumi
Feta
MEVGAL Ser Feta P.D.O.
Ser Feta P.D.O. MEVGAL 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

25% taniej

5.0
z 57 opinii

MEVGAL Ser Feta P.D.O.

150 g
MEVGAL
Grecja

Cena promocyjna13,59 zł
90,60 zł/kg
18,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (25% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!
Parametry
Cena za kg:
90,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
MEVGAL
EAN:
5201083350531
Cena za kg:
90,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MEVGAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
5201083350531

Produkty z kategorii Feta

5.0
z 57 opinii

25% taniej

MEVGAL Ser Feta P.D.O. 150 g

MEVGAL

Ser Feta P.D.O.

150 g
90,60 zł/kg
Cena promocyjna13,59 zł
18,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 135 opinii
HOTOS Ser Feta D.O.P. 100 g

HOTOS

Ser Feta D.O.P.

100 g
125,90 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 22 opinii
BIO VERDE Ser feta mini BIO 100 g

BIO VERDE

Ser feta mini BIO

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
KOLIOS Oryginalny grecki ser Feta 200 g

KOLIOS

Oryginalny grecki ser Feta

200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
HOTOS Ser Feta D.O.P. 200 g

HOTOS

Ser Feta D.O.P.

200 g
94,45 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 4 opinii
HOTOS Ser Manouri D.O.P. 200 g

HOTOS

Ser Manouri D.O.P.

200 g
119,25 zł/kg
Cena23,85 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
KOLIOS Ser Feta D.O.P. BIO 150 g

KOLIOS

Ser Feta D.O.P. BIO

150 g
109,27 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
ATHOS Ser Feta D.O.P. 200 g

ATHOS

Ser Feta D.O.P.

200 g
107,25 zł/kg
Cena21,45 zł
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
DODONI Ser Feta D.O.P. 150 g

DODONI

Ser Feta D.O.P.

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 14 opinii
KOURELLAS Ser feta BIO 150 g

KOURELLAS

Ser feta BIO

150 g
121,27 zł/kg
Cena18,19 zł
Do koszyka

Produkty marki MEVGAL

5.0
z 28 opinii
MEVGAL Ser Manouri 200 g

MEVGAL

Ser Manouri

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
MEVGAL Ser kozi 200 g

MEVGAL

Ser kozi

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store