Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Feta i halloumi
Feta
DODONI Ser Feta D.O.P.
Ser Feta D.O.P. DODONI 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 42 opinii

DODONI Ser Feta D.O.P.

150 g
DODONI

Cena14,99 zł
99,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.01.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
42 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
14.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Ada
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
EUROSER
Marka:
DODONI
EAN:
5201168815207
Cena za kg:
99,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
DODONI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROSER
EAN:
5201168815207

Produkty z kategorii Feta

5.0
z 57 opinii

25% taniej

MEVGAL Ser Feta P.D.O. 150 g

MEVGAL

Ser Feta P.D.O.

150 g
90,60 zł/kg
Cena promocyjna13,59 zł
18,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 135 opinii
HOTOS Ser Feta D.O.P. 100 g

HOTOS

Ser Feta D.O.P.

100 g
125,90 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 22 opinii
BIO VERDE Ser feta mini BIO 100 g

BIO VERDE

Ser feta mini BIO

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
KOLIOS Oryginalny grecki ser Feta 200 g

KOLIOS

Oryginalny grecki ser Feta

200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
HOTOS Ser Feta D.O.P. 200 g

HOTOS

Ser Feta D.O.P.

200 g
94,45 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 4 opinii
HOTOS Ser Manouri D.O.P. 200 g

HOTOS

Ser Manouri D.O.P.

200 g
119,25 zł/kg
Cena23,85 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
KOLIOS Ser Feta D.O.P. BIO 150 g

KOLIOS

Ser Feta D.O.P. BIO

150 g
109,27 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
ATHOS Ser Feta D.O.P. 200 g

ATHOS

Ser Feta D.O.P.

200 g
107,25 zł/kg
Cena21,45 zł
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
DODONI Ser Feta D.O.P. 150 g

DODONI

Ser Feta D.O.P.

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 14 opinii
KOURELLAS Ser feta BIO 150 g

KOURELLAS

Ser feta BIO

150 g
121,27 zł/kg
Cena18,19 zł
Do koszyka

Produkty marki DODONI

4.9
z 60 opinii
DODONI Ser Halloumi 225 g

DODONI

Ser Halloumi

225 g
79,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store