Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania jednogarnkowe
Gulasz
INDYKPOL Gulasz z Indyka po Węgiersku
Gulasz z Indyka po Węgiersku INDYKPOL 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 44 opinii

INDYKPOL Gulasz z Indyka po Węgiersku

400 g
INDYKPOL
Polska

Cena22,55 zł
56,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wolnogotowane mięso, czyli: - gotowane 6 godzin, w opakowaniach próżniowych, w temperaturze około 85 °C - smaczne, kruche i soczyste - aromatyczne - przyprawy i zioła przenikają w głąb mięsa - pełne zachowanych wartości odżywczych Teraz pyszne, aromatyczne i pełne składników odżywczych mięso przygotujesz już w 10-15 min.


INDYKPOL Gulasz z Indyka po Węgiersku


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
513.00 kJ
6.1%
Wartość energetyczna (kcal)
122.00 kcal
6.1%
Tłuszcz (g)
4.30 g
6.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
3.40 g
1.3%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
17.00 g
34.0%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
7%
3
5%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso jest dobrej jakości i dobrze przygotowane, ale bardzo słone. Gdyby zawierało mniej soli to zamówiłabym ponownie, bo reszta przypraw jest dobrze dobrana.
22.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny gulasz dobrze przyprawiony ale nie ostry, kawałki mięsa miękkie i chude, kupiłam go ponownie, polecam
02.09.2025
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie smakowalo mi
15.04.2025
0
2
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Ludwika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Ludwika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
56,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
INDYKPOL
Marka:
INDYKPOL
EAN:
5901869021203
Cena za kg:
56,38 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
INDYKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDYKPOL
EAN:
5901869021203

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od postaci schłodzonej):

W garnku: Zagotuj wodę, nie doprowadzając do wrzenia. Wyjmij produkt z opakowania ozdobnego i włóż w folii do wody. Odgrzewaj przez 15 minut. Po wskazanym czasie wyjmij produkt z folii i podaj z ulubionymi dodatkami.

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od postaci schłodzonej):

Na patelni: Rozgrzej patelnię. Wyjmij produkt z opakowania ozdobnego oraz folii i przełóż na patelnię. Podgrzewaj na średniej mocy kuchenki przez 10 minut regularnie mieszając. Po wskazanym czasie podaj z ulubionymi dodatkami.

Piec w piekarniku(Od postaci schłodzonej):

W piekarniku: Rozgrzej piekarnik. Wyjmij produkt z opakowania ozdobnego. Wyjmij produkt z folii, przełóż do tacki aluminiowej lub naczynia żaroodpornego i piecz pod przykryciem w temperaturze 200 °C z termoobiegiem przez 15 minut. Po wskazanym czasie wyjmij produkt z piekarnika i podaj z ulubionymi dodatkami.

Smażenie powietrzem(Od postaci schłodzonej):

W air fryerze: Wyjmij produkt z opakowania ozdobnego. Wyjmij produkt z folii, przełóż do dedykowanego do air fryera wkładu lub naczynia i wstaw. Piecz w temperaturze 150 °C przez 15 minut. Po wskazanym czasie wyjmij produkt z urządzenia i podaj z ulubionymi dodatkami.


Przechowywanie

Numer partii: / Należy spożyć do: informacja na etykiecie. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C. Zużyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano próżniowo.


Informacje producenta

Marka

Indykpol


Marka standaryzowana

MarkaIndykpol

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Wolnogotowane mięso, czyli: - gotowane 6 godzin, w opakowaniach próżniowych, w temperaturze około 85 °C - smaczne, kruche i soczyste - aromatyczne - przyprawy i zioła przenikają w głąb mięsa - pełne zachowanych wartości odżywczych Teraz pyszne, aromatyczne i pełne składników odżywczych mięso przygotujesz już w 10-15 min.


O marce

Indykpol Samo Dobro


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gulasz z indyka

Wariant po węgiersku wolnogotowany

Produkty z kategorii Gulasz

4.9
z 68 opinii
SO FOOD Gulasz wieprzowy a'la strogonow z kaszą gryczaną 330 g

SO FOOD

Gulasz wieprzowy a'la strogonow z kaszą gryczaną

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.8
z 44 opinii
INDYKPOL Gulasz z Indyka po Węgiersku 400 g

INDYKPOL

Gulasz z Indyka po Węgiersku

400 g
56,38 zł/kg
Cena22,55 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
KUCHNIA KACHNY Gulasz wieprzowy 500 g

KUCHNIA KACHNY

Gulasz wieprzowy

500 g
23,58 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.9
z 21 opinii
ŁUKÓW Gulasz wołowy wolnogotowany 500 g

ŁUKÓW

Gulasz wołowy wolnogotowany

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka

Produkty marki INDYKPOL

4.9
z 2013 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 578 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
15,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 405 opinii

17% taniej

INDYKPOL Samo dobro Mięso z uda indyka na gulasz 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso z uda indyka na gulasz

400 g
34,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 207 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki classic bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki classic bezglutenowe

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
INDYKPOL Filetki z Indykiem 200 g

INDYKPOL

Filetki z Indykiem

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 96 opinii
INDYKPOL Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe 180 g

INDYKPOL

Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe

180 g
38,83 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 57 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki z serem bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki z serem bezglutenowe

200 g
31,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 103 opinii

17% taniej

INDYKPOL Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g) 800 g

INDYKPOL

Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g)

~800 g
31,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 122 opinii
INDYKPOL Sznycle z piersi indyka Premium 260 g

INDYKPOL

Sznycle z piersi indyka Premium

260 g
65,35 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 813 opinii
INDYKPOL Sznycle z fileta indyka 360 g

INDYKPOL

Sznycle z fileta indyka

360 g
49,69 zł/kg
friscontowa cena
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 274 opinii
INDYKPOL Samo dobro Polędwiczka z indyka (320g-460g) 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Polędwiczka z indyka (320g-460g)

~400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 425 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet z piersi indyka (800g-1200g) 1 kg

INDYKPOL Samo dobro

Filet z piersi indyka (800g-1200g)

~1 kg
44,99 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 338 opinii
INDYKPOL Zestaw kulinarny z indyka 1 kg

INDYKPOL

Zestaw kulinarny z indyka

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 206 opinii
INDYKPOL Serdelki z piersią indyka 300 g

INDYKPOL

Serdelki z piersią indyka

300 g
28,50 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store