Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Mięsa i ryby gotowe
Wolno gotowane
INDYKPOL Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g)
Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g 960g) INDYKPOL 800g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

17% taniej

4.9
z 103 opinii

INDYKPOL Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g)

~800 g
INDYKPOL
Polska

Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
31,24 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (17% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
103 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
5%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie przyrządzałam, ale wydaje się dobre
25.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso miękkie i soczyste ale bardzo słone.
27.01.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre, mięciutkie mięso, szybkie do przygotowania na obiad
02.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
01.08.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne I delikatne mieso bardzo polecam
28.06.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️bardzo dobra jakość i przygotowania mięsa
28.04.2025
1
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
chude, delikatne mięso w sosie, idealne na szybki obiad
26.03.2025
1
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, miękkie mięsko, łatwe w przygotowaniu, dobrze doprawione, choć nieco mało "indycze" w smaku
10.02.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
To jest udziec indyka, bardzo smaczny , po wyjęciu z piekarnika po przykazanych 35 minutach rozpada się na 2 części wzdłuż kości, co pozwala go ładnie podzielić. To są 2 obiady dla 2 osób za 19 zł. Nie dość że smaczne to bardzo tanie
23.12.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt na szybki obiad, smaczny
16.12.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
super produkt
12.12.2024
1
0
Yevhen
zweryfikowano
Zgłaszam
Pikantna
02.11.2024
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,24 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
800 g
Dostawca:
INDYKPOL
Marka:
INDYKPOL
EAN:
219049
Cena za kg:
31,24 zł/kg
Waga:
800 g
Marka:
INDYKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDYKPOL
EAN:
219049

Produkty z kategorii Wolno gotowane

4.9
z 103 opinii

17% taniej

INDYKPOL Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g) 800 g

INDYKPOL

Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g)

~800 g
31,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Noga kurczaka zagrodowego wolnogotowana 500 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Noga kurczaka zagrodowego wolnogotowana

500 g
45,98 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
ŁUKÓW Golonka wieprzowa klasyczna wolnogotowana (720g-1080g) 900 g

ŁUKÓW

Golonka wieprzowa klasyczna wolnogotowana (720g-1080g)

~900 g
38,88 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
INDYKPOL Potrawka z indyka w sosie śmietanowym wolnogotowana 480 g

INDYKPOL

Potrawka z indyka w sosie śmietanowym wolnogotowana

480 g
45,81 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
ŁUKÓW Sztuka mięsa woł. wolnogotowana (610g-1010g) 800 g

ŁUKÓW

Sztuka mięsa woł. wolnogotowana (610g-1010g)

~800 g
74,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
4.7
z 10 opinii
ŁUKÓW Żeberka woł/ wolnogotowane 950 g

ŁUKÓW

Żeberka woł/ wolnogotowane

~950 g
66,31 zł/kg
Cena62,99 zł
Do koszyka
4.7
z 10 opinii
ŁUKÓW Wołowina do szarpania wolnogotowana (600g-900g) 750 g

ŁUKÓW

Wołowina do szarpania wolnogotowana (600g-900g)

~750 g
66,65 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
ŁUKÓW Ossobuco goleń woł. wolnogotowana (610g-1010g) 800 g

ŁUKÓW

Ossobuco goleń woł. wolnogotowana (610g-1010g)

~800 g
64,99 zł/kg
Cena51,99 zł
Do koszyka

Produkty marki INDYKPOL

4.9
z 2015 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 579 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
15,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 405 opinii

17% taniej

INDYKPOL Samo dobro Mięso z uda indyka na gulasz 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso z uda indyka na gulasz

400 g
34,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 208 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki classic bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki classic bezglutenowe

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
INDYKPOL Filetki z Indykiem 200 g

INDYKPOL

Filetki z Indykiem

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 96 opinii
INDYKPOL Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe 180 g

INDYKPOL

Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe

180 g
38,83 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 57 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki z serem bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki z serem bezglutenowe

200 g
31,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 123 opinii
INDYKPOL Sznycle z piersi indyka Premium 260 g

INDYKPOL

Sznycle z piersi indyka Premium

260 g
65,35 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 814 opinii
INDYKPOL Sznycle z fileta indyka 360 g

INDYKPOL

Sznycle z fileta indyka

360 g
49,69 zł/kg
friscontowa cena
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 275 opinii
INDYKPOL Samo dobro Polędwiczka z indyka (320g-460g) 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Polędwiczka z indyka (320g-460g)

~400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 425 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet z piersi indyka (800g-1200g) 1 kg

INDYKPOL Samo dobro

Filet z piersi indyka (800g-1200g)

~1 kg
44,99 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 338 opinii
INDYKPOL Zestaw kulinarny z indyka 1 kg

INDYKPOL

Zestaw kulinarny z indyka

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 206 opinii
INDYKPOL Serdelki z piersią indyka 300 g

INDYKPOL

Serdelki z piersią indyka

300 g
28,50 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 241 opinii
INDYKPOL Pasztet z borowikami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z borowikami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store