Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami
Z migdałami
RITTER SPORT Czekolada deserowa z całymi migdałami
Czekolada deserowa z całymi migdałami RITTER SPORT 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

RITTER SPORT Czekolada deserowa z całymi migdałami

100 g
RITTER SPORT
Niemcy

Cena9,99 zł
99,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.10.2026
Dostępne warianty
RITTER SPORT Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2329.00 kJ
27.7%
Wartość energetyczna (kcal)
560.00 kcal
28.0%
Tłuszcz (g)
39.00 g
55.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
38.00 g
14.6%
w tym cukry (g)
37.00 g
41.1%
Białko (g)
9.50 g
19.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
kalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Franciszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Klara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
NOVI
Marka:
RITTER SPORT
EAN:
4000417708007
Cena za kg:
99,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
RITTER SPORT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NOVI
EAN:
4000417708007

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu.


Informacje producenta

Marka

Ritter Sport


Marka standaryzowana

MarkaRitter Sport

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Sojusz Rainforest Alliance


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada deserowa

Wariant z całymi migdałami

Produkty z kategorii Z migdałami

4.9
z 35 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 99 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.8
z 21 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z całymi migdałami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z całymi migdałami

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 4 opinii
MARABOU Czekolada mleczna z solonym migdałem 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna z solonym migdałem

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TRAPA Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
5.0
z 1 opinii
TORRAS Czekolada mleczna z migdałami ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią

125 g
143,92 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Produkty marki RITTER SPORT

4.8
z 21 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna alpejska 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna alpejska

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 52 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z rumem i bakaliami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z rumem i bakaliami

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 9 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z herbatnikiem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z herbatnikiem

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.6
z 17 opinii
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 7 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z waflem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z waflem

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 98 opinii
RITTER SPORT Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
RITTER SPORT Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
RITTER SPORT Czekolada z musem kakaowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada z musem kakaowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RITTER SPORT Czekoladki Schokowurfel For you 176 g

RITTER SPORT

Czekoladki Schokowurfel For you

176 g
130,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store