Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami

Czekolady z dodatkami

Wróć do Czekolady

Z migdałamiZ orzechamiZ bakaliamiZ ciasteczkamiZ owocamiPozostałe



5.0
z 235 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 106 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026

4.9
z 99 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

4.9
z 35 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 46 opinii
WEDEL Czekolada gorzka z orzechami 90 g

WEDEL

Czekolada gorzka z orzechami

90 g
77,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 15 opinii
MILKA Mmmax Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami 300 g

MILKA Mmmax

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

5.0
z 7 opinii
MILKA OREO Czekolada mleczna z ciastkami kakaowymi i nadzieniem mlecznym 92 g

MILKA OREO

Czekolada mleczna z ciastkami kakaowymi i nadzieniem mlecznym

92 g
41,52 zł/kg
Cena promocyjna3,82 zł
3,04 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

5.0
z 6 opinii

19% taniej

WEDEL Luksusowa Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 220 g

WEDEL Luksusowa

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

220 g
109,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
29,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026

5.0
z 8 opinii
MILKA Mmmax Oreo Herbatniki kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym 300 g

MILKA Mmmax

Oreo Herbatniki kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027

4.9
z 21 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Malaga śmietankowa z rodzynkami 92 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Malaga śmietankowa z rodzynkami

92 g
65,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.8
z 21 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka


5.0
z 6 opinii
MILKA Mmmax Czekolada Nutty Choco Wafer 270 g

MILKA Mmmax

Czekolada Nutty Choco Wafer

270 g
77,74 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026

4.9
z 27 opinii
WEDEL Czekolada mocno mleczna z orzechami laskowymi 80 g

WEDEL

Czekolada mocno mleczna z orzechami laskowymi

80 g
102,37 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka

4.9
z 29 opinii
MILKA Czekolada mleczna Hazelnuts 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Hazelnuts

90 g
83,89 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
MILKA Czekolada mleczna Raisin&Nut 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Raisin&Nut

90 g
83,89 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka

4.9
z 24 opinii
RITTER SPORT Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 98 opinii
RITTER SPORT Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka


4.9
z 47 opinii
WEDEL Bajeczny Czekolada mleczna z orzeszkami i wafelkami 100 g

WEDEL Bajeczny

Czekolada mleczna z orzeszkami i wafelkami

100 g
87,50 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka

5.0
z 34 opinii
M&M’s Chocolate Czekolada mleczna w kolorowych skorupkach 125 g

M&M’s Chocolate

Czekolada mleczna w kolorowych skorupkach

125 g
100,40 zł/kg
Cena12,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

5.0
z 30 opinii
NUSSBEISSER Czekolada mleczna z orzechami 220 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z orzechami

220 g
113,59 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 9 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z herbatnikiem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z herbatnikiem

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka

4.9
z 28 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 52 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z rumem i bakaliami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z rumem i bakaliami

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z waflem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z waflem

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
WEDEL WW Czekolada mleczna z wafelkami orzechowymi 230 g

WEDEL WW

Czekolada mleczna z wafelkami orzechowymi

230 g
121,70 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026

4.9
z 35 opinii
MILKA Czekolada mleczna z krakerskami TUC 87 g

MILKA

Czekolada mleczna z krakerskami TUC

87 g
87,93 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026

4.9
z 16 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z całymi migdałami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z całymi migdałami

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

5.0
z 27 opinii
MILKA Czekolada mleczna Strawberry Yoghurt 100 g

MILKA

Czekolada mleczna Strawberry Yoghurt

100 g
76,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

4.9
z 35 opinii
MILKA OREO Czekolada mleczna Oreo Cookies 100 g

MILKA OREO

Czekolada mleczna Oreo Cookies

100 g
76,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
MARABOU Czekolada mleczna z solonym migdałem 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna z solonym migdałem

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
MILKA Oreo White Czekolada z ciasteczkami oreo 100 g

MILKA Oreo White

Czekolada z ciasteczkami oreo

100 g
76,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
WEDEL Bajeczny Czekolada mleczna nadziewana z wafelkami i orzeszkami 290 g

WEDEL Bajeczny

Czekolada mleczna nadziewana z wafelkami i orzeszkami

290 g
96,52 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka


5.0
z 5 opinii
RITTER SPORT Mieszanka czekoladek 8 szt. 133 g

RITTER SPORT

Mieszanka czekoladek 8 szt.

133 g
185,64 zł/kg
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

4.0
z 2 opinii
NICK'S Czekolada mleczna z orzechami laskowymi 75 g

NICK'S

Czekolada mleczna z orzechami laskowymi

75 g
211,87 zł/kg
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027

5.0
z 3 opinii
WEDEL WW Czekolada mleczna z wafelkami Peanut Butter 245 g

WEDEL WW

Czekolada mleczna z wafelkami Peanut Butter

245 g
111,39 zł/kg
Cena27,29 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
MARABOU Czekolada mlecza Oreo 220 g

MARABOU

Czekolada mlecza Oreo

220 g
109,05 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka

3.2
z 4 opinii
WAWEL Czekolada X-plode ze strzelającym cukrem 235 g

WAWEL

Czekolada X-plode ze strzelającym cukrem

235 g
73,15 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026


5.0
z 6 opinii
TORRAS Czekolada gorzka z truskawkami bez dodatku cukru 75 g

TORRAS

Czekolada gorzka z truskawkami bez dodatku cukru

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027

4.0
z 2 opinii
TORRAS Czekolada gorzka z orzechami laskowymi ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada gorzka z orzechami laskowymi ze stewią

125 g
143,92 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027

5.0
z 4 opinii
TRAPA Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027

5.0
z 1 opinii
TORRAS Czekolada mleczna z migdałami ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią

125 g
143,92 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
TORRAS Czekolada biała z truskawkami bez dodatku cukru 75 g

TORRAS

Czekolada biała z truskawkami bez dodatku cukru

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027

4.8
z 4 opinii
COCOA Tabliczka biała z pistacjami i solą BIO 40 g

COCOA

Tabliczka biała z pistacjami i solą BIO

40 g
393,75 zł/kg
Cena15,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026

5.0
z 2 opinii
SUPER FUDGIO Czekolada wegańska z orzechami laskowymi bezglutenowa BIO 50 g

SUPER FUDGIO

Czekolada wegańska z orzechami laskowymi bezglutenowa BIO

50 g
279,80 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store