Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami
Z bakaliami
RITTER SPORT Czekolada mleczna z rumem i bakaliami
Czekolada mleczna z rumem i bakaliami RITTER SPORT 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 52 opinii

RITTER SPORT Czekolada mleczna z rumem i bakaliami

100 g
RITTER SPORT

Cena8,65 zł
86,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2179.00 kJ
25.9%
Wartość energetyczna (kcal)
522.00 kcal
26.1%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
56.00 g
21.5%
w tym cukry (g)
54.00 g
60.0%
Białko (g)
6.30 g
12.6%
Sól (g)
0.15 g
2.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
pychotka
12.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra czekolada.
28.12.2025
0
0
Małgorzata Warchala
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie lubię czekolady ,może leżeć koło mnie przez pół roku i w końcu wyląduje w koszu .Ale tej nigdy nie wyrzuciłam ,bo jest wyjątkowa ...❤️
07.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dość dobra aczkolwiek zdarzyło mi się jeść lepszą czekoladę z rumem i bakaliami.
29.09.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna, jedna z moich ulubionych.
09.05.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
86,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
NOVI
Marka:
RITTER SPORT
EAN:
4000417012005
Cena za kg:
86,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
RITTER SPORT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NOVI
EAN:
4000417012005

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Zawierają alkohol!


Informacje producenta

Marka

Ritter Sport


Marka standaryzowana

MarkaRitter Sport

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Sojusz Rainforest Alliance


Dodatkowe informacje

ra.org


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada mleczna

Wariant z rodzynkami w rumie i orzechami laskowymi

Produkty z kategorii Z bakaliami

4.9
z 106 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 21 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Malaga śmietankowa z rodzynkami 92 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Malaga śmietankowa z rodzynkami

92 g
65,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 52 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z rumem i bakaliami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z rumem i bakaliami

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka

Produkty marki RITTER SPORT

4.8
z 21 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna alpejska 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna alpejska

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 28 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 9 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z herbatnikiem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z herbatnikiem

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.6
z 17 opinii
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 7 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z waflem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z waflem

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 98 opinii
RITTER SPORT Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
RITTER SPORT Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z całymi migdałami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z całymi migdałami

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 13 opinii
RITTER SPORT Czekolada z musem kakaowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada z musem kakaowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RITTER SPORT Czekoladki Schokowurfel For you 176 g

RITTER SPORT

Czekoladki Schokowurfel For you

176 g
130,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store