Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady nadziewane
Kokosowe
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym
Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym RITTER SPORT 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym

100 g
RITTER SPORT

Cena8,65 zł
86,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.11.2026
Dostępne warianty
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2391.00 kJ
28.5%
Wartość energetyczna (kcal)
574.00 kcal
28.7%
Tłuszcz (g)
38.00 g
54.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
25.00 g
125.0%
Węglowodany (g)
50.00 g
19.2%
w tym cukry (g)
49.00 g
54.4%
Białko (g)
5.90 g
11.8%
Sól (g)
0.18 g
3.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychota i mnie alergika nie uczula
21.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Małgorzata Warchala
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.06.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0
MARIUSZ MACIEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
86,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
NOVI
Marka:
RITTER SPORT
EAN:
4000417298003
Cena za kg:
86,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
RITTER SPORT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NOVI
EAN:
4000417298003

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Ritter Sport


Marka standaryzowana

MarkaRitter Sport

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Sojusz Rainforest Alliance


Dodatkowe informacje

ra.org


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada mleczna

Wariant nadziewana kremem kokosowym

Produkty z kategorii Kokosowe

4.8
z 68 opinii
WEDEL Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym 100 g

WEDEL

Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
5.0
z 26 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Tiki Taki kokosowo-orzechowe 100 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Tiki Taki kokosowo-orzechowe

100 g
59,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
WAWEL Miniczekolada Danusia Kokosowa 38 g

WAWEL

Miniczekolada Danusia Kokosowa

38 g
77,63 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 14 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana kokosowa 87 g

WAWEL

Czekolada nadziewana kokosowa

87 g
68,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
5.0
z 16 opinii
MILKA BUBBLY Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym napowietrzana 97 g

MILKA BUBBLY

Czekolada mleczna z nadzieniem kokosowym napowietrzana

97 g
78,87 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Produkty marki RITTER SPORT

4.8
z 21 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z rumem i bakaliami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z rumem i bakaliami

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna alpejska 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna alpejska

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 28 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.6
z 17 opinii
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z herbatnikiem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z herbatnikiem

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 7 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z waflem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z waflem

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 98 opinii
RITTER SPORT Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
RITTER SPORT Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z całymi migdałami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z całymi migdałami

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 13 opinii
RITTER SPORT Czekolada z musem kakaowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada z musem kakaowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
RITTER SPORT Czekolada DUO kawa 218 g

RITTER SPORT

Czekolada DUO kawa

218 g
121,97 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store