Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami
Z ciasteczkami
MARABOU Czekolada mlecza Oreo
Czekolada mlecza Oreo MARABOU 220g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

MARABOU Czekolada mlecza Oreo

220 g
MARABOU
Szwecja

Cena23,99 zł
109,05 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Iryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.07.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
109,05 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
220 g
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
Marka:
MARABOU
EAN:
7622201726829
Cena za kg:
109,05 zł/kg
Waga:
220 g
Marka:
MARABOU
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
EAN:
7622201726829

Produkty z kategorii Z ciasteczkami

5.0
z 7 opinii
MILKA OREO Czekolada mleczna z ciastkami kakaowymi i nadzieniem mlecznym 92 g

MILKA OREO

Czekolada mleczna z ciastkami kakaowymi i nadzieniem mlecznym

92 g
41,52 zł/kg
Cena promocyjna3,82 zł
3,04 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 8 opinii
MILKA Mmmax Oreo Herbatniki kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym 300 g

MILKA Mmmax

Oreo Herbatniki kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 6 opinii
MILKA Mmmax Czekolada Nutty Choco Wafer 270 g

MILKA Mmmax

Czekolada Nutty Choco Wafer

270 g
77,74 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 9 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z herbatnikiem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z herbatnikiem

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z waflem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z waflem

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
MILKA Czekolada mleczna z krakerskami TUC 87 g

MILKA

Czekolada mleczna z krakerskami TUC

87 g
87,93 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 35 opinii
MILKA OREO Czekolada mleczna Oreo Cookies 100 g

MILKA OREO

Czekolada mleczna Oreo Cookies

100 g
76,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
WEDEL WW Czekolada mleczna z wafelkami orzechowymi 230 g

WEDEL WW

Czekolada mleczna z wafelkami orzechowymi

230 g
121,70 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 47 opinii
WEDEL Bajeczny Czekolada mleczna z orzeszkami i wafelkami 100 g

WEDEL Bajeczny

Czekolada mleczna z orzeszkami i wafelkami

100 g
87,50 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
MILKA Oreo White Czekolada z ciasteczkami oreo 100 g

MILKA Oreo White

Czekolada z ciasteczkami oreo

100 g
76,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WEDEL Bajeczny Czekolada mleczna nadziewana z wafelkami i orzeszkami 290 g

WEDEL Bajeczny

Czekolada mleczna nadziewana z wafelkami i orzeszkami

290 g
96,52 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
3.2
z 4 opinii
WAWEL Czekolada X-plode ze strzelającym cukrem 235 g

WAWEL

Czekolada X-plode ze strzelającym cukrem

235 g
73,15 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WEDEL WW Czekolada mleczna z wafelkami Peanut Butter 245 g

WEDEL WW

Czekolada mleczna z wafelkami Peanut Butter

245 g
111,39 zł/kg
Cena27,29 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
MARABOU Czekolada mlecza Oreo 220 g

MARABOU

Czekolada mlecza Oreo

220 g
109,05 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MARABOU

4.8
z 8 opinii
MARABOU Czekolada mleczna z orzechami 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna z orzechami

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 4 opinii
MARABOU Czekolada mleczna z solonym migdałem 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna z solonym migdałem

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
MARABOU Czekolada mleczna Daim 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna Daim

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
MARABOU Czekolada mlecza Oreo 170 g

MARABOU

Czekolada mlecza Oreo

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
MARABOU Czekolada mleczna 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna

170 g
111,71 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store