Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami
Z migdałami
NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi migdałami
Czekolada mleczna z całymi migdałami NUSSBEISSER 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

41% taniej

4.9
z 34 opinii

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi migdałami

100 g
NUSSBEISSER

Cena promocyjna4,99 zł
49,90 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (41% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czekolada mleczna z całymi migdałami - słodka i chrupiąca. Wyjątkowe i pyszne połączenie!Każdy kawałek czekolady Nussbeisser wypełniają po brzegi całe orzechy. Nie czekaj, przełam tabliczkę po swojemu i daj się porwać chrupiącym doznaniom. Nussbeisser - czekolada z okienkiem. Okienko na porywający smak. Otwórz sie na wyjatkowe orzechowo-czekoladowe połączenie. Chwile z czekoladą Nussbeisser to pełnia smaku w każdym kawałku.


NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi migdałami


Produkt dostępny
Dostępne warianty
NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2280.00 kJ
27.1%
Wartość energetyczna (kcal)
547.00 kcal
27.4%
Tłuszcz (g)
33.00 g
47.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
50.00 g
19.2%
w tym cukry (g)
48.00 g
53.3%
Błonnik (g)
4.30 g
Białko (g)
9.00 g
18.0%
Sól (g)
0.21 g
3.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.
02.10.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️👍️👍️👍️
04.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Mirka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.02.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.01.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Irina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
NUSSBEISSER
EAN:
7622210943514
Cena za kg:
49,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
NUSSBEISSER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622210943514

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.


Informacje producenta

Marka

Alpen Gold


Marka standaryzowana

MarkaAlpen Gold

Podmarka

Podmarka Nussbeisser


Opis produktu

Czekolada mleczna z całymi migdałami - słodka i chrupiąca. Wyjątkowe i pyszne połączenie!Każdy kawałek czekolady Nussbeisser wypełniają po brzegi całe orzechy. Nie czekaj, przełam tabliczkę po swojemu i daj się porwać chrupiącym doznaniom. Nussbeisser - czekolada z okienkiem. Okienko na porywający smak. Otwórz sie na wyjatkowe orzechowo-czekoladowe połączenie. Chwile z czekoladą Nussbeisser to pełnia smaku w każdym kawałku.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Tabliczka Czekolady

Wariant Migdałowy

Produkty z kategorii Z migdałami

4.9
z 99 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 34 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 21 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z całymi migdałami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z całymi migdałami

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 4 opinii
MARABOU Czekolada mleczna z solonym migdałem 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna z solonym migdałem

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TRAPA Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
5.0
z 1 opinii
TORRAS Czekolada mleczna z migdałami ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią

125 g
143,92 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Produkty marki NUSSBEISSER

5.0
z 234 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 106 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 99 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 30 opinii
NUSSBEISSER Czekolada mleczna z orzechami 220 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z orzechami

220 g
113,59 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store