Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Feta i halloumi
Typu feta cały
OSM ŁOWICZ Ser Fellada 30%
Ser Fellada 30% OSM ŁOWICZ 270g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 46 opinii

OSM ŁOWICZ Ser Fellada 30%

270 g
OSM ŁOWICZ
Polska

Cena6,29 zł
23,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bez cukru
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
46 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
2%
3
0%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez smaku sera, więcej nie kupię
04.05.2026
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, kupuję często
26.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny, kolejny raz zamawiam
21.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, nie mogłam się oderwać od podgryzania.
19.10.2025
1
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Liudmyla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Jarosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
270 g
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
Marka:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120048621
Cena za kg:
23,30 zł/kg
Waga:
270 g
Marka:
OSM ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120048621

Produkty z kategorii Typu feta cały

5.0
z 227 opinii
FAVITA Ser sałatkowo-kanapkowy półtłusty (12% tł.) 270 g

FAVITA

Ser sałatkowo-kanapkowy półtłusty (12% tł.)

270 g
24,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 215 opinii
FAVITA Ser sałatkowo-kanapkowy tłusty 18% 270 g

FAVITA

Ser sałatkowo-kanapkowy tłusty 18%

270 g
24,04 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.8
z 53 opinii
FAVITA Ser sałatkowo-kanapkowy (bez laktozy) 270 g

FAVITA

Ser sałatkowo-kanapkowy (bez laktozy)

270 g
27,22 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
5.0
z 110 opinii
GRIKIOS Ser sałatkowy (typu feta) 200 g

GRIKIOS

Ser sałatkowy (typu feta)

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego 200 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 65 opinii
KONDOV Ser kozi sałatkowy bułgarski 150 g

KONDOV

Ser kozi sałatkowy bułgarski

150 g
83,93 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 42 opinii
KONDOV Ser owczy sałatkowy bułgarski 150 g

KONDOV

Ser owczy sałatkowy bułgarski

150 g
83,00 zł/kg
Cena12,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 32 opinii
EAST DAIRY Ser bałkański z mleka owczego, krowiego i koziego (sałatkowy) 150 g

EAST DAIRY

Ser bałkański z mleka owczego, krowiego i koziego (sałatkowy)

150 g
81,93 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
APETINA Ser biały do sałatek bez laktozy 200 g

APETINA

Ser biały do sałatek bez laktozy

200 g
40,95 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
GRIKIOS Ser sałatkowy w kostce 270 g

GRIKIOS

Ser sałatkowy w kostce

270 g
29,59 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Fellada 30% 270 g

OSM ŁOWICZ

Ser Fellada 30%

270 g
23,30 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka

Produkty marki OSM ŁOWICZ

4.9
z 263 opinii

31% taniej

OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
9,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 2058 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
31,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,39 zł
Do koszyka
5.0
z 205 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT bez laktozy 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 180 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 3,2% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 1,5%

1 l
3,89 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
5.0
z 61 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 0,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 0,5%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
OSM ŁOWICZ Jogurt grecki 10% 400 g

OSM ŁOWICZ

Jogurt grecki 10%

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 220 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 101 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietana Łowicka 18% 200 g

OSM ŁOWICZ

Śmietana Łowicka 18%

200 g
19,45 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
19,67 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 169 opinii
Nowość
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 12% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 12%

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka tortowa łowicka 36%

500 ml
24,98 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
5.0
z 56 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 18% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 18%

500 ml
15,58 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store