Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Feta i halloumi
Typu feta cały
KONDOV Ser kozi sałatkowy bułgarski
Ser kozi sałatkowy bułgarski KONDOV 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 65 opinii

KONDOV Ser kozi sałatkowy bułgarski

150 g
KONDOV
Bułgaria

Cena12,59 zł
83,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.02.2027
Dostępne warianty
KONDOV Ser owczy sałatkowy bułgarski
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Keto

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
65 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
5%
3
2%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser mimo dlugiej daty waznosci, (19.08.2027) po otwarciu okazal sie pokryty plesnia :((((
22.09.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry, dla mnie trochę za słony, jak kto lubi
27.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny, cóż dodać więcej
06.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniały smak kozi, dobra jakość i przystępna cena
10.10.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
specyficzny smak, nie w moim guście
22.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
83,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
CASEUS
Marka:
KONDOV
EAN:
3800216781307
Cena za kg:
83,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
KONDOV
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
CASEUS
EAN:
3800216781307

Produkty z kategorii Typu feta cały

5.0
z 227 opinii
FAVITA Ser sałatkowo-kanapkowy półtłusty (12% tł.) 270 g

FAVITA

Ser sałatkowo-kanapkowy półtłusty (12% tł.)

270 g
24,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 215 opinii
FAVITA Ser sałatkowo-kanapkowy tłusty 18% 270 g

FAVITA

Ser sałatkowo-kanapkowy tłusty 18%

270 g
24,04 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.8
z 53 opinii
FAVITA Ser sałatkowo-kanapkowy (bez laktozy) 270 g

FAVITA

Ser sałatkowo-kanapkowy (bez laktozy)

270 g
27,22 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
5.0
z 110 opinii
GRIKIOS Ser sałatkowy (typu feta) 200 g

GRIKIOS

Ser sałatkowy (typu feta)

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego 200 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 65 opinii
KONDOV Ser kozi sałatkowy bułgarski 150 g

KONDOV

Ser kozi sałatkowy bułgarski

150 g
83,93 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 42 opinii
KONDOV Ser owczy sałatkowy bułgarski 150 g

KONDOV

Ser owczy sałatkowy bułgarski

150 g
83,00 zł/kg
Cena12,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 32 opinii
EAST DAIRY Ser bałkański z mleka owczego, krowiego i koziego (sałatkowy) 150 g

EAST DAIRY

Ser bałkański z mleka owczego, krowiego i koziego (sałatkowy)

150 g
81,93 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
APETINA Ser biały do sałatek bez laktozy 200 g

APETINA

Ser biały do sałatek bez laktozy

200 g
40,95 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
GRIKIOS Ser sałatkowy w kostce 270 g

GRIKIOS

Ser sałatkowy w kostce

270 g
29,59 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Fellada 30% 270 g

OSM ŁOWICZ

Ser Fellada 30%

270 g
23,30 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka

Produkty marki KONDOV

5.0
z 42 opinii
KONDOV Ser owczy sałatkowy bułgarski 150 g

KONDOV

Ser owczy sałatkowy bułgarski

150 g
83,00 zł/kg
Cena12,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store