Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Feta i halloumi
Typu feta cały
EAST DAIRY Ser bałkański z mleka owczego, krowiego i koziego (sałatkowy)
Ser bałkański z mleka owczego, krowiego i koziego (sałatkowy) EAST DAIRY 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 32 opinii

EAST DAIRY Ser bałkański z mleka owczego, krowiego i koziego (sałatkowy)

150 g
EAST DAIRY

Cena12,29 zł
81,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Oryginalny ser szopski prosto z Bułgarii. Jest niezastąpionym składnikiem sałatek. Ma wyrazisty, lekko słony smak. Bardzo dobrze się kroi. Produkowany jest z mleka owczego pasteryzowanego z dodatkiem mleka krowiego. Zawiera 45% tłuszczu w suchej masie.


Cechy

tradycyjny ser bułgarski

idealny do sałatek


EAST DAIRY Ser bałkański z mleka owczego, krowiego i koziego (sałatkowy)


Produkt dostępny
Dostępne warianty
EAST DAIRY Ser Bałkański z mleka koziego
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1086.00 kJ
12.9%
Wartość energetyczna (kcal)
262.00 kcal
13.1%
Tłuszcz (g)
22.00 g
31.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.00 g
80.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
0.80 g
0.9%
Białko (g)
15.00 g
30.0%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię sery z mleka koziego i owczego - ten dobrze się sprawdza w sałatkach
17.09.2025
0
0
artur
zweryfikowano
Zgłaszam
cena /jakość jest OK
16.06.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.12.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Marika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
81,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
TEMAR
Marka:
EAST DAIRY
EAN:
5900001447574
Cena za kg:
81,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
EAST DAIRY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TEMAR
EAN:
5900001447574

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0°C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Oryginalny ser szopski prosto z Bułgarii. Jest niezastąpionym składnikiem sałatek. Ma wyrazisty, lekko słony smak. Bardzo dobrze się kroi. Produkowany jest z mleka owczego pasteryzowanego z dodatkiem mleka krowiego. Zawiera 45% tłuszczu w suchej masie.


Pochodzenie

Wyprodukowano w Bułgarii


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser Bałkański z mleka owczego z dodatkiem mleka krowiego i koziego

Produkty z kategorii Typu feta cały

5.0
z 227 opinii
FAVITA Ser sałatkowo-kanapkowy półtłusty (12% tł.) 270 g

FAVITA

Ser sałatkowo-kanapkowy półtłusty (12% tł.)

270 g
24,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 215 opinii
FAVITA Ser sałatkowo-kanapkowy tłusty 18% 270 g

FAVITA

Ser sałatkowo-kanapkowy tłusty 18%

270 g
24,04 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.8
z 53 opinii
FAVITA Ser sałatkowo-kanapkowy (bez laktozy) 270 g

FAVITA

Ser sałatkowo-kanapkowy (bez laktozy)

270 g
27,22 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
5.0
z 110 opinii
GRIKIOS Ser sałatkowy (typu feta) 200 g

GRIKIOS

Ser sałatkowy (typu feta)

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego 200 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 65 opinii
KONDOV Ser kozi sałatkowy bułgarski 150 g

KONDOV

Ser kozi sałatkowy bułgarski

150 g
83,93 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 42 opinii
KONDOV Ser owczy sałatkowy bułgarski 150 g

KONDOV

Ser owczy sałatkowy bułgarski

150 g
83,00 zł/kg
Cena12,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 32 opinii
EAST DAIRY Ser bałkański z mleka owczego, krowiego i koziego (sałatkowy) 150 g

EAST DAIRY

Ser bałkański z mleka owczego, krowiego i koziego (sałatkowy)

150 g
81,93 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
APETINA Ser biały do sałatek bez laktozy 200 g

APETINA

Ser biały do sałatek bez laktozy

200 g
40,95 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
GRIKIOS Ser sałatkowy w kostce 270 g

GRIKIOS

Ser sałatkowy w kostce

270 g
29,59 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Fellada 30% 270 g

OSM ŁOWICZ

Ser Fellada 30%

270 g
23,30 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka

Produkty marki EAST DAIRY

4.9
z 37 opinii
EAST DAIRY Ser Bałkański z mleka koziego 150 g

EAST DAIRY

Ser Bałkański z mleka koziego

150 g
82,33 zł/kg
Cena12,35 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store