Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Mieszanki owoców suszonych
KRESTO Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki)
Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki) KRESTO 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 27 opinii

KRESTO Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki)

140 g
KRESTO
Chile

Cena11,99 zł
85,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Świadome odżywianie. Pysznie, zdrowo, owocowo! Rodzynki, wiśnie, żurawina i miechunka to zgrana paczka, która urozmaici śniadanie lub doda energii w ciągu dnia. Radością smaku podziel się ze znajomymi!


Cechy

z przyjaciółmi i nie tylko

wiśnia, żurawina, miechunka, rodzynka jumbo

zgrana paczka


KRESTO Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki)


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2026
Tagi
wegetariański
bez cukru
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1350.00 kJ
16.1%
Wartość energetyczna (kcal)
320.00 kcal
16.0%
Tłuszcz (g)
3.10 g
4.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
66.00 g
25.4%
w tym cukry (g)
58.00 g
64.4%
Błonnik (g)
8.50 g
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Super zestaw
09.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Basia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
85,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451104502
Cena za kg:
85,64 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451104502

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od nasłonecznienia i źródeł ciepła.


Informacje producenta

Marka

KRESTO


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Świadome odżywianie. Pysznie, zdrowo, owocowo! Rodzynki, wiśnie, żurawina i miechunka to zgrana paczka, która urozmaici śniadanie lub doda energii w ciągu dnia. Radością smaku podziel się ze znajomymi!


O marce

MIX OWOCÓW SUSZONYCH od marki KRESTO to absolutny bakaliowy niezbędnik w domowej kuchni. W 140-gramowej poręcznej paczce kryje się prawdziwie słodki zawrót głowy: rodzynki Jumbo (35%), suszona żurawina (25%), suszona egzotyczna miechunka (20%) oraz cudownie słodko-kwaśne suszone wiśnie (20%). To prawdziwe bogactwo naturalnego błonnika i zdrowych węglowodanów złożonych.


O producencie

MIX OWOCÓW SUSZONYCH od marki KRESTO to absolutny bakaliowy niezbędnik w domowej kuchni. W 140-gramowej poręcznej paczce kryje się prawdziwie słodki zawrót głowy: rodzynki Jumbo (35%), suszona żurawina (25%), suszona egzotyczna miechunka (20%) oraz cudownie słodko-kwaśne suszone wiśnie (20%). To prawdziwe bogactwo naturalnego błonnika i zdrowych węglowodanów złożonych.


Dodatkowe informacje

Podane procentowe zawartości składników mieszanki są wartościami średnimi. Z przyczyn technologicznych mogą one nieznacznie różnić się w poszczególnych opakowaniach z wyrobem.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mix owoców suszonych

Produkty z kategorii Mieszanki owoców suszonych

5.0
z 27 opinii
KRESTO Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki) 140 g

KRESTO

Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki)

140 g
85,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 4 opinii
HELIO Mix tropikalny (owoce suszone) 180 g

HELIO

Mix tropikalny (owoce suszone)

180 g
49,94 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki KRESTO

5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 42 opinii
KRESTO Sezam 200 g

KRESTO

Sezam

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store