Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Mieszanki owoców suszonych
HELIO Mix tropikalny (owoce suszone)
Mix tropikalny (owoce suszone) HELIO 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

HELIO Mix tropikalny (owoce suszone)

180 g
HELIO

Cena8,99 zł
49,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny zestaw.
09.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
HELIO S.A.
Marka:
HELIO
EAN:
5905617001257
Cena za kg:
49,94 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
HELIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HELIO S.A.
EAN:
5905617001257

Produkty z kategorii Mieszanki owoców suszonych

5.0
z 27 opinii
KRESTO Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki) 140 g

KRESTO

Mix owoców suszonych (wiśnia żurawina miechunka rodzynki)

140 g
85,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 4 opinii
HELIO Mix tropikalny (owoce suszone) 180 g

HELIO

Mix tropikalny (owoce suszone)

180 g
49,94 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki HELIO

5.0
z 16 opinii
HELIO Figi suszone (miękkie owoce) 150 g

HELIO

Figi suszone (miękkie owoce)

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 18 opinii
HELIO Jackfruit suszony (chlebowiec) 60 g

HELIO

Jackfruit suszony (chlebowiec)

60 g
86,50 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 14 opinii
HELIO Masa krówkowa - kajmak (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa - kajmak (bezglutenowa)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 2 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. waniliowym (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. waniliowym (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 10 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. advocata (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. advocata (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.7
z 11 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. kukułka (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. kukułka (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 9 opinii
HELIO Masa makowa z bakaliami i miodem (bezglutenowa) 850 g

HELIO

Masa makowa z bakaliami i miodem (bezglutenowa)

850 g
14,11 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.5
z 8 opinii
HELIO Masa makowa z bakaliami (bezglutenowa) 850 g

HELIO

Masa makowa z bakaliami (bezglutenowa)

850 g
12,69 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 10 opinii
HELIO Kutia 850 g

HELIO

Kutia

850 g
14,11 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 13 opinii
HELIO Kokos suszony 100 g

HELIO

Kokos suszony

100 g
71,90 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store