Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Sojowe
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami
Napój sojowy z wapniem i witaminami INKA 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 18 opinii

INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami

10 l
INKA
UE
1 szt.10 szt.

Cena99,90 zł
9,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 15.01.2027
Dostępne warianty
INKA Napój owsiany z wapniem i witaminami
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański
bez laktozy
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
10 l
Dostawca:
GRANA
Marka:
INKA
EAN:
5901154049462
Cena za kg:
9,99 zł/l
Pojemność:
10 l
Marka:
INKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRANA
EAN:
5901154049462

Produkty z kategorii Sojowe

5.0
z 29 opinii
NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO

1 l
7,49 zł/l
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
22,92 zł/l
5,73 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
9,55 zł/l
9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 9 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy

250 ml
19,28 zł/l
4,82 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 143 opinii
ALPRO Napój sojowy bez cukru 1 l

ALPRO

Napój sojowy bez cukru

1 l
9,99 zł/l
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 83 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 1 l

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
4.9
z 105 opinii
ALPRO Napój sojowy oryginalny 1 l

ALPRO

Napój sojowy oryginalny

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.8
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój sojowy czekoladowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy czekoladowy

250 ml
23,40 zł/l
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 2 opinii
ISOLA BIO Napój sojowy bezglutenowy BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój sojowy bezglutenowy BIO

1 l
11,19 zł/l
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

Produkty marki INKA

5.0
z 154 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 150 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

150 g
43,27 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 105 opinii
Nowość
INKA Napój owsiany z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój owsiany z wapniem i witaminami

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 79 opinii
INKA Barista Owsiane 1 l

INKA

Barista Owsiane

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 56 opinii

21% taniej

INKA Owsiane serduszka musli z czekoladą 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z czekoladą

50 g
63,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,15 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 48 opinii

21% taniej

INKA Owsiane serduszka musli z kokosem 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z kokosem

50 g
63,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,15 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.8
z 43 opinii

21% taniej

INKA Owsiane serduszka musli z jabłkami 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z jabłkami

50 g
63,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,15 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.8
z 20 opinii
INKA Kawa zbożowa z magnezem (rozpuszczalna) 100 g

INKA

Kawa zbożowa z magnezem (rozpuszczalna)

100 g
99,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
4.9
z 22 opinii
INKA Kawa zbożowa z błonnikiem (rozpuszczalna) 100 g

INKA

Kawa zbożowa z błonnikiem (rozpuszczalna)

100 g
99,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
4.9
z 34 opinii
INKA Napój migdałowy z wapniem 1 l

INKA

Napój migdałowy z wapniem

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 24 opinii
INKA Napój kokosowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój kokosowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 69 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 18 opinii
INKA Napój migdałowy 500 ml

INKA

Napój migdałowy

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.8
z 29 opinii
INKA Napój owsiany 500 ml

INKA

Napój owsiany

500 ml
13,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.8
z 44 opinii
INKA Barista napój kokosowy 1 l

INKA

Barista napój kokosowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
INKA Barista napój migdałowy 1 l

INKA

Barista napój migdałowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store