Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa zbożowa
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna)
Rozpuszczalna kawa zbożowa INKA 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 154 opinii

INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

150 g
INKA
Polska

Cena6,49 zł
43,27 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Nie każda kawa smakuje dzieciństwem odpowiednia dla wegan bez dodatku cukru od rana do nocy dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci 3+ Prosty skład Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Cechy

Produkt polski

100% % naturalnych składników

odpowiednia dla wegan

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry

od rana do nocy

dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci 3+

prosty skład


INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.02.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1523.00 kJ
18.1%
Wartość energetyczna (kcal)
360.00 kcal
18.0%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
79.00 g
30.4%
w tym cukry (g)
12.00 g
13.3%
Błonnik (g)
13.00 g
Białko (g)
4.80 g
9.6%
Sól (g)
0.19 g
3.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
154 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Stare dobre czasy. Pyszna!❤️
30.09.2026
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
oryginalna od lat i co ważne bez idiotycznych dodatków
26.11.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
GRANA
Marka:
INKA
EAN:
5901154040018
Cena za kg:
43,27 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
INKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRANA
EAN:
5901154040018

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzenia Wsyp do kubka 2 łyżeczki Inki (4 g). Zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą lub mlekiem (200 ml). Wymieszaj!


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zawartość proszę przesypać do szczelnego opakowania. Najlepiej spożyć przed: patrz na spód opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

3


Informacje producenta

Marka

Inka


Marka standaryzowana

MarkaInka

Logotypy stron trzecich

Produkt Polski


Opis produktu

Nie każda kawa smakuje dzieciństwem odpowiednia dla wegan bez dodatku cukru od rana do nocy dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci 3+ Prosty skład Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


O marce

Inka 55 lat z Wami


Dodatkowe informacje

Facebook: inkapl Instagram: inka.pl www.inka.pl


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rozpuszczalna kawa zbożowa

Wariant klasyczna

Produkty z kategorii Kawa zbożowa

5.0
z 154 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 150 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

150 g
43,27 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 69 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 68 opinii
ANATOL Kawa zbożowa klasyczna (20 tor.) 84 g

ANATOL

Kawa zbożowa klasyczna (20 tor.)

84 g
59,40 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 32 opinii
ANATOL Kawa zbożowa mocna (20 tor.) 84 g

ANATOL

Kawa zbożowa mocna (20 tor.)

84 g
59,40 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 37 opinii
INKA Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 16 opinii
INKA Kawa zbożowa mleczna (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa mleczna (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
4.8
z 12 opinii
INKA Kawa zbożowa czekoladowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa czekoladowa (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
4.9
z 14 opinii
INKA Kawa zbożowa kokosowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa kokosowa (rozpuszczalna)

200 g
52,95 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-05-2027
5.0
z 10 opinii
INKA Kawa zbożowa o sm. orzeszków ziemnych (rozpuszczalna) 120 g

INKA

Kawa zbożowa o sm. orzeszków ziemnych (rozpuszczalna)

120 g
83,25 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 22 opinii
INKA Kawa zbożowa z błonnikiem (rozpuszczalna) 100 g

INKA

Kawa zbożowa z błonnikiem (rozpuszczalna)

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
4.8
z 20 opinii
INKA Kawa zbożowa z magnezem (rozpuszczalna) 100 g

INKA

Kawa zbożowa z magnezem (rozpuszczalna)

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

Produkty marki INKA

5.0
z 105 opinii
Nowość
INKA Napój owsiany z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój owsiany z wapniem i witaminami

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 79 opinii
INKA Barista Owsiane 1 l

INKA

Barista Owsiane

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 34 opinii
INKA Napój migdałowy z wapniem 1 l

INKA

Napój migdałowy z wapniem

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 24 opinii
INKA Napój kokosowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój kokosowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 69 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.8
z 29 opinii
INKA Napój owsiany 500 ml

INKA

Napój owsiany

500 ml
13,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój migdałowy 500 ml

INKA

Napój migdałowy

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.8
z 44 opinii
INKA Barista napój kokosowy 1 l

INKA

Barista napój kokosowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
INKA Barista napój migdałowy 1 l

INKA

Barista napój migdałowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 56 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z czekoladą 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z czekoladą

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 48 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z kokosem 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z kokosem

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.8
z 43 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z jabłkami 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z jabłkami

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 37 opinii
INKA Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 16 opinii
INKA Kawa zbożowa mleczna (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa mleczna (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
4.8
z 12 opinii
INKA Kawa zbożowa czekoladowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa czekoladowa (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store