Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Migdałowe
INKA Napój migdałowy
Napój migdałowy INKA 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 18 opinii

INKA Napój migdałowy

500 ml
INKA
UE
1 szt.10 szt.

Cena6,99 zł
13,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dobre w swej naturze Spróbuj! do shake'ów do deserów do kultowej kawy Inka


Cechy

bez dodatku cukru

źródło wapnia

naturalnie bez laktozy

odpowiednia dla wegan


INKA Napój migdałowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.12.2026
Dostępne warianty
INKA Napój owsiany
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
wegański
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
56.00 kJ
0.7%
Wartość energetyczna (kcal)
14.00 kcal
0.7%
Tłuszcz (g)
1.20 g
1.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
0.10 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.40 g
Białko (g)
0.40 g
0.8%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry zamiennik mleka dla osób, które nie tolerują laktozy i nie mogą spożywać cukru.👍️
17.07.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.05.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Cecylia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
GRANA
Marka:
INKA
EAN:
5901154041237
Cena za kg:
13,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
INKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRANA
EAN:
5901154041237

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed użyciem


Przechowywanie

Po otwarciu przechowuj w lodówce, nie dłużej niż 4 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

4


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Skruszona markiza Przepis: 2 łyżeczki Inki klasycznej, 4-5 ciastek typu markizy czekoladowe, 200 ml napoju migdałowego i 2-3 kostki lodu Blendujemy na gładką masę Boki wysokiej szklanki ozdabiamy wewnątrz sosem czekoladowym Przelewamy napój do szklanki.


Informacje producenta

Marka

Inka


Marka standaryzowana

MarkaInka

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Dobre w swej naturze Spróbuj! do shake'ów do deserów do kultowej kawy Inka


O marce

Roślinna alternatywa mleka o subtelnym, orzechowym smaku dla tych, którzy wiedzą, że tajemnica udanej zmiany nawyków żywieniowych tkwi w przyjemności smaku. Napój bez dodatku cukru, jest doskonałym źródłem wapnia. Teraz w wygodnym opakowaniu 500 ml – wypijasz świeże, nie marnujesz ani kropli.


O producencie

Inka jest obecna na polskim rynku od 1971 r. Już od ponad 50 lat marka stawia sobie za cel: naturalność, wysoką jakość oraz smak. Obecnie, Inka to zdecydowany lider rynkowy w kategorii kaw zbożowych w Polsce i jedna z ulubionych marek napojów roślinnych. Cieszy się zaufaniem i niesłabnącą popularnością, mając status niemal kultowej polskiej marki, znanej od pokoleń.


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów.

źródło wapnia


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój migdałowy z wapniem

Produkty z kategorii Migdałowe

4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 99 opinii
TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój migdałowy 1 l

ALPRO

Napój migdałowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 193 opinii
LOVEGE Napój migdałowy bez cukru (bezglutenowy) 1 l

LOVEGE

Napój migdałowy bez cukru (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 34 opinii
INKA Napój migdałowy z wapniem 1 l

INKA

Napój migdałowy z wapniem

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 80 opinii
ALPRO Napój migdałowy niesłodzony 1 l

ALPRO

Napój migdałowy niesłodzony

1 l
13,55 zł/l
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój migdałowy 500 ml

INKA

Napój migdałowy

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
5.0
z 33 opinii
INKA Barista napój migdałowy 1 l

INKA

Barista napój migdałowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
NATUMI Napój Owsiano migdałowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiano migdałowy BIO

1 l
12,79 zł/l
Cena12,79 zł
Do koszyka
4.7
z 35 opinii
ECOMIL Almond Napój migdałowy niesłodzony BIO 1 l

ECOMIL Almond

Napój migdałowy niesłodzony BIO

1 l
13,55 zł/l
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.8
z 6 opinii
ECOMIL Almond Napój migdałowy Classic bez cukru bezglutenowy BIO 1 l

ECOMIL Almond

Napój migdałowy Classic bez cukru bezglutenowy BIO

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
ECOMIL Napój migdałowy barista bezglutenowy BIO 1 l

ECOMIL

Napój migdałowy barista bezglutenowy BIO

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka

Produkty marki INKA

5.0
z 154 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 150 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

150 g
43,27 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 103 opinii
Nowość
INKA Napój owsiany z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój owsiany z wapniem i witaminami

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 79 opinii
INKA Barista Owsiane 1 l

INKA

Barista Owsiane

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 34 opinii
INKA Napój migdałowy z wapniem 1 l

INKA

Napój migdałowy z wapniem

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 24 opinii
INKA Napój kokosowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój kokosowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 69 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.8
z 29 opinii
INKA Napój owsiany 500 ml

INKA

Napój owsiany

500 ml
13,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.8
z 44 opinii
INKA Barista napój kokosowy 1 l

INKA

Barista napój kokosowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
5.0
z 33 opinii
INKA Barista napój migdałowy 1 l

INKA

Barista napój migdałowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 48 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z kokosem 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z kokosem

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 56 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z czekoladą 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z czekoladą

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 43 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z jabłkami 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z jabłkami

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 15 opinii
INKA Napój owsiany kakaowy 500 ml

INKA

Napój owsiany kakaowy

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
INKA Napój owsiany waniliowy 500 ml

INKA

Napój owsiany waniliowy

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 22 opinii
INKA Kawa zbożowa z błonnikiem (rozpuszczalna) 100 g

INKA

Kawa zbożowa z błonnikiem (rozpuszczalna)

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store