Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Syropy
Owocowe
ŁOWICZ Syrop o smaku truskawkowym
Syrop o smaku truskawkowym ŁOWICZ 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 12 opinii

ŁOWICZ Syrop o smaku truskawkowym

400 ml
ŁOWICZ
Polska

Cena9,59 zł
23,97 zł/l

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt zawiera witaminę C, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, oraz zawiera witaminę D, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.


Cechy

bez syropu glukozowo-fruktozowego*

+ wit. C i D

Polska Marka

*bez syropu glukozowo-fruktozowego, słodzony cukrem


ŁOWICZ Syrop o smaku truskawkowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
ŁOWICZ Syrop o smaku malinowym z cytryną
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,97 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397746121
Cena za kg:
23,97 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397746121

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: 20 ml syropu (2 łyżki stołowe) wymieszaj z 200 ml chłodnej wody. Wypij bezpośrednio po przygotowaniu. Zalecane dzienne spożycie: 1 raz dziennie 20 ml syropu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.


Przechowywanie

Chroń przed światłem. Przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowuj w temp. 4-25°C w szczelnie zamkniętej butelce. Spożyj w ciągu 30 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

30


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 25


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

MarkaŁowicz

Opis produktu

Produkt zawiera witaminę C, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, oraz zawiera witaminę D, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.


O marce

Łowicz Dzięki naturze!


Dodatkowe informacje

Przepisów szukaj na: Uwielbiam.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Suplement diety w syropie

Wariant o smaku truskawkowym

Produkty z kategorii Owocowe

5.0
z 19 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku malinowym z cytryną 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku malinowym z cytryną

400 ml
23,97 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 12 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku truskawkowym 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku truskawkowym

400 ml
23,97 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 1 opinii
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku pomarańczowym bez cukru 400 ml

ŁOWICZ

Zagęszczona baza napoju o smaku pomarańczowym bez cukru

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 84 opinii
HERBAPOL Mango z ananasem Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Mango z ananasem Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 63 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Truskawka Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Truskawka Suplement diety

420 ml
19,02 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 35 opinii
HERBAPOL Kiwi Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Kiwi Suplement diety

420 ml
18,45 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 28 opinii
HERBAPOL Malina z cytryną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Malina z cytryną Suplement diety

420 ml
19,64 zł/l
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 52 opinii
HERBAPOL Malina z jeżyną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Malina z jeżyną Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 104 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Wiśnia Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Wiśnia Suplement diety

420 ml
18,79 zł/l
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 66 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Czarna porzeczka Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Czarna porzeczka Suplement diety

420 ml
18,79 zł/l
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 4 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop malinowo-różany 250 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop malinowo-różany

250 ml
62,36 zł/l
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
5.0
z 7 opinii
KROKUS Syrop truskawkowy bezglutenowy 280 ml

KROKUS

Syrop truskawkowy bezglutenowy

280 ml
68,75 zł/l
Cena19,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 3 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Syrop z wiśni 300 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Syrop z wiśni

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
POLSKA RÓŻA Domowy syrop z czarnej porzeczki 500 ml

POLSKA RÓŻA

Domowy syrop z czarnej porzeczki

500 ml
47,18 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
PREMIUM ROSA Syrop korzenny ze śliwek i malin 250 ml

PREMIUM ROSA

Syrop korzenny ze śliwek i malin

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 6 opinii
PREMIUM ROSA Syrop korzenny z mandarynką i pigwowcem 250 ml

PREMIUM ROSA

Syrop korzenny z mandarynką i pigwowcem

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki ŁOWICZ

4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 68 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Sos boloński 500 g

ŁOWICZ

Sos boloński

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 41 opinii
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (łagodny) 180 g

ŁOWICZ

Sos do pizzy z ziołami (łagodny)

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 6 opinii
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru 400 ml

ŁOWICZ

Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store