Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Syropy
Owocowe
HERBAPOL Kiwi Suplement diety
Kiwi Suplement diety HERBAPOL 420ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 35 opinii

HERBAPOL Kiwi Suplement diety

420 ml
HERBAPOL
Polska
1 szt.8 szt.

Cena7,75 zł
18,45 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Witaminy: C, B₆, D oraz cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników produktu występuje w przypadku spożycia 40 ml produktu.


Cechy

wit. C, D, B₆, cynk


HERBAPOL Kiwi Suplement diety


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
09.04.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakowity💯
09.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Lukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Ignat
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,45 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
420 ml
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
HERBAPOL
EAN:
5900956101590
Cena za kg:
18,45 zł/l
Pojemność:
420 ml
Marka:
HERBAPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956101590

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zalecane spożycie: porcję jednostkową 20 ml (2 łyżki stołowe) syropu rozcieńczyć z wodą (200 ml). Spożywać 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Powstająca obrączka na szyjce butelki świadczy o obecności naturalnych składników i nie stanowi wady produktu. Przed użyciem wstrząsnąć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na zakrętce. Chronić od światła. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce w lodówce nie dłużej niż 30 dni. Zmiana barwy syropu w trakcie przechowywania jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

30


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt nieodpowiedni dla diabetyków. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Informacje producenta

Marka

Herbapol


Marka standaryzowana

MarkaHerbapol

Opis produktu

Witaminy: C, B₆, D oraz cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników produktu występuje w przypadku spożycia 40 ml produktu.


O marce

Herbapol od 1949 roku


Dodatkowe informacje

Wartości odżywcze sprawdź na stronie: www.herbapol.com.pl/wartosci-odzywcze


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Suplement diety

Wariant kiwi

Produkty z kategorii Owocowe

5.0
z 19 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku malinowym z cytryną 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku malinowym z cytryną

400 ml
23,97 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 12 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku truskawkowym 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku truskawkowym

400 ml
23,97 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 1 opinii
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku pomarańczowym bez cukru 400 ml

ŁOWICZ

Zagęszczona baza napoju o smaku pomarańczowym bez cukru

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 84 opinii
HERBAPOL Mango z ananasem Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Mango z ananasem Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 63 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Truskawka Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Truskawka Suplement diety

420 ml
19,02 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 35 opinii
HERBAPOL Kiwi Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Kiwi Suplement diety

420 ml
18,45 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 28 opinii
HERBAPOL Malina z cytryną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Malina z cytryną Suplement diety

420 ml
19,64 zł/l
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 52 opinii
HERBAPOL Malina z jeżyną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Malina z jeżyną Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 104 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Wiśnia Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Wiśnia Suplement diety

420 ml
18,79 zł/l
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 66 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Czarna porzeczka Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Czarna porzeczka Suplement diety

420 ml
18,79 zł/l
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 4 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop malinowo-różany 250 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop malinowo-różany

250 ml
62,36 zł/l
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
5.0
z 7 opinii
KROKUS Syrop truskawkowy bezglutenowy 280 ml

KROKUS

Syrop truskawkowy bezglutenowy

280 ml
68,75 zł/l
Cena19,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 12 opinii
POLSKA RÓŻA Domowy syrop z czarnej porzeczki 500 ml

POLSKA RÓŻA

Domowy syrop z czarnej porzeczki

500 ml
47,18 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Syrop z wiśni 300 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Syrop z wiśni

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
PREMIUM ROSA Syrop korzenny ze śliwek i malin 250 ml

PREMIUM ROSA

Syrop korzenny ze śliwek i malin

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 6 opinii
PREMIUM ROSA Syrop korzenny z mandarynką i pigwowcem 250 ml

PREMIUM ROSA

Syrop korzenny z mandarynką i pigwowcem

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki HERBAPOL

4.9
z 85 opinii
HERBAPOL Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 160 opinii
HERBAPOL Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 46 opinii

20% taniej

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
79,90 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 83 opinii
Nowość
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z żurawiną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z żurawiną Suplement diety

420 ml
16,64 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 30 opinii
HERBAPOL Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.8
z 18 opinii
HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL Zielnik Polski

Lipa 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 109 opinii

20% taniej

HERBAPOL Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek) 290 g

HERBAPOL

Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek)

290 g
20,66 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 24 opinii
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 63 opinii
HERBAPOL Konfitura z wiśni (100% wiśnia nadwiślanka) 240 g

HERBAPOL

Konfitura z wiśni (100% wiśnia nadwiślanka)

240 g
28,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej

405 ml
32,07 zł/l
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 353 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.5
z 11 opinii
HERBAPOL Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 86 opinii
HERBAPOL Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store