Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Syropy
Owocowe
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Wiśnia Suplement diety
Wiśnia Suplement diety Owocowa Spiżarnia HERBAPOL 420ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 104 opinii

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Wiśnia Suplement diety

420 ml
HERBAPOL

Cena7,89 zł
18,79 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Od teraz mogą Państwo smakiem sezonowo występujących owoców cieszyć się przez cały rok, bez względu na to, jaka będzie pogoda za oknem. Syrop o smaku dojrzałych i soczystych wiśni doskonale wzbogaci smak domowo przyrządzanych napojów. To także alternatywa dla tradycyjnego cukru, który posłuży do słodzenia herbaty, jak również dla niezdrowych, gazowanych napojów. Przez wiele osób ten syrop jest stosowany jako dodatek do deserów oraz koktajli, który nie tylko wzbogaci ich smak, ale również podniesie ich estetykę. Długi termin ważności jest wynikiem poddania syropu procesowi pasteryzacji.
Nie zawiera konserwantów.

Cechy

edycja limitowana

zawiera witaminy D, C, B₆ i cynk


HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Wiśnia Suplement diety


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1360.00 kJ
16.2%
Wartość energetyczna (kcal)
320.00 kcal
16.0%
Węglowodany (g)
80.00 g
30.8%
w tym cukry (g)
78.00 g
86.7%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Witamina D (µg)
12.00 g
240.0%
Witamina C (mg)
60.00 mg
75.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
104 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
jakościowo bez zarzutu
10.11.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko OK.
22.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,79 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
420 ml
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
HERBAPOL
EAN:
5900956100630
Cena za kg:
18,79 zł/l
Pojemność:
420 ml
Marka:
HERBAPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956100630

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zalecane spożycie: porcję jednostkową 20 ml (2 łyżki stołowe) syropu rozcieńczyć z wodą (200 ml). Spożywać 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na zakrętce. Chronić od światła. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce w lodówce nie dłużej niż 30 dni. Zmiana barwy syropu w trakcie przechowywania wynika z zawartości naturalnych składników i nie stanowi wady produktu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

30


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt nieodpowiedni dla diabetyków. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Informacje producenta

Marka

Herbapol


Marka standaryzowana

MarkaHerbapol

Opis produktu

Bez barwników. Witaminy: C, B₆, D oraz cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników produktu występuje w przypadku spożycia 40 ml produktu.


O marce

Herbapol od 1949 roku


Dodatkowe informacje

Wartości odżywcze sprawdź na stronie: www.herbapol.com.pl/wartosci-odzywcze


Oświadczenia żywieniowe

zawiera witaminy D, C, B₆ i cynk


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Suplement diety

Wariant wiśnia


Podmarka

Podmarka:Owocowa Spiżarnia

Produkty z kategorii Owocowe

5.0
z 19 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku malinowym z cytryną 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku malinowym z cytryną

400 ml
23,97 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku pomarańczowym bez cukru 400 ml

ŁOWICZ

Zagęszczona baza napoju o smaku pomarańczowym bez cukru

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 12 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku truskawkowym 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku truskawkowym

400 ml
23,97 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 84 opinii
HERBAPOL Mango z ananasem Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Mango z ananasem Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 35 opinii
HERBAPOL Kiwi Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Kiwi Suplement diety

420 ml
18,45 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 63 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Truskawka Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Truskawka Suplement diety

420 ml
19,02 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 28 opinii
HERBAPOL Malina z cytryną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Malina z cytryną Suplement diety

420 ml
19,64 zł/l
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 52 opinii
HERBAPOL Malina z jeżyną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Malina z jeżyną Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 104 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Wiśnia Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Wiśnia Suplement diety

420 ml
18,79 zł/l
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 66 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Czarna porzeczka Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Czarna porzeczka Suplement diety

420 ml
18,79 zł/l
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 4 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop malinowo-różany 250 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop malinowo-różany

250 ml
62,36 zł/l
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
5.0
z 7 opinii
KROKUS Syrop truskawkowy bezglutenowy 280 ml

KROKUS

Syrop truskawkowy bezglutenowy

280 ml
68,75 zł/l
Cena19,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 12 opinii
POLSKA RÓŻA Domowy syrop z czarnej porzeczki 500 ml

POLSKA RÓŻA

Domowy syrop z czarnej porzeczki

500 ml
47,18 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Syrop z wiśni 300 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Syrop z wiśni

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
PREMIUM ROSA Syrop korzenny ze śliwek i malin 250 ml

PREMIUM ROSA

Syrop korzenny ze śliwek i malin

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 6 opinii
PREMIUM ROSA Syrop korzenny z mandarynką i pigwowcem 250 ml

PREMIUM ROSA

Syrop korzenny z mandarynką i pigwowcem

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki HERBAPOL

4.9
z 85 opinii
HERBAPOL Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 160 opinii
HERBAPOL Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 46 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 30 opinii
HERBAPOL Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 83 opinii
Nowość
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z żurawiną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z żurawiną Suplement diety

420 ml
16,64 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 18 opinii
HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL Zielnik Polski

Lipa 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 110 opinii

20% taniej

HERBAPOL Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek) 290 g

HERBAPOL

Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek)

290 g
20,66 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 63 opinii
HERBAPOL Konfitura z wiśni (100% wiśnia nadwiślanka) 240 g

HERBAPOL

Konfitura z wiśni (100% wiśnia nadwiślanka)

240 g
28,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 24 opinii
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej

405 ml
32,07 zł/l
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 355 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.5
z 11 opinii
HERBAPOL Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 86 opinii
HERBAPOL Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store