Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Sałatki i przystawki
Jajka i mięsa w galarecie
DROSED Perliczka w galarecie bez "E"
Perliczka w galarecie bez "E" DROSED 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 37 opinii

DROSED Perliczka w galarecie bez "E"

150 g
DROSED

Cena6,99 zł
46,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

polskie smaki

bez dodatku E


DROSED Perliczka w galarecie bez "E"


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
245.00 kJ
2.9%
Wartość energetyczna (kcal)
58.00 kcal
2.9%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
3.40 g
1.3%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Białko (g)
9.90 g
19.8%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
16%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatna w smaku, bez konserwantów.
03.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna. Regularnie kupuję te galarety...
31.12.2025
0
0
ZOFIA
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️bardzo dobre
03.07.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Od pewnego czasu do każdych zakupów dodaję galaretki z mięsem różnym. Bo smaczne, są dobrą a szybką przekąską i to wartościową. Kolagen dla stawów i białko dla mięśni...
05.06.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Zdzislawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Zdzislawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
46,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
ROLDROB
Marka:
DROSED
EAN:
5900384170373
Cena za kg:
46,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
DROSED
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROLDROB
EAN:
5900384170373

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do oraz numer partii - informacja podana na boku opakowania. Warunki przechowywania: temperatura od 0 °C do +8 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Drosed


Marka standaryzowana

MarkaDrosed

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Perliczka w galarecie

Produkty z kategorii Jajka i mięsa w galarecie

4.9
z 233 opinii
DROSED Kurczak w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Kurczak w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 139 opinii
DROSED Indyk w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Indyk w galarecie bez 'E'

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 21 opinii
DROSED Gęś w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Gęś w galarecie bez 'E'

150 g
58,33 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
SMAKMAK Filet z kurczaka w galarecie 200 g

SMAKMAK

Filet z kurczaka w galarecie

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 33 opinii
DROSED Kaczka w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Kaczka w galarecie bez 'E'

150 g
48,60 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.8
z 37 opinii
DROSED Perliczka w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Perliczka w galarecie bez 'E'

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DROSED

4.9
z 324 opinii
DROSED Zestaw rosołowy z kaczki Pekin KLASA A świeży (520g-780g) 650 g

DROSED

Zestaw rosołowy z kaczki Pekin KLASA A świeży (520g-780g)

~650 g
18,23 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 146 opinii
DROSED Noga z kaczki Pekin KLASA A świeża (400g-600g) 500 g

DROSED

Noga z kaczki Pekin KLASA A świeża (400g-600g)

~500 g
53,98 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 172 opinii
DROSED Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g-600g) 500 g

DROSED

Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g-600g)

~500 g
67,10 zł/kg
Cena33,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 233 opinii
DROSED Kurczak w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Kurczak w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 86 opinii
DROSED Filet z kurczaka kukurydzianego klasa A (400g - 600g) 500 g

DROSED

Filet z kurczaka kukurydzianego klasa A (400g - 600g)

~500 g
49,98 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 165 opinii
DROSED Filet z piersi kurczaka pieczony 200 g

DROSED

Filet z piersi kurczaka pieczony

200 g
69,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 206 opinii
DROSED Pasztet podlaski z kurcząt 155 g

DROSED

Pasztet podlaski z kurcząt

155 g
19,03 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.9
z 29 opinii
DROSED Pasztet podlaski pomidorowy 155 g

DROSED

Pasztet podlaski pomidorowy

155 g
22,52 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2027
4.9
z 139 opinii
DROSED Indyk w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Indyk w galarecie bez 'E'

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
DROSED Nuggetsy z piersi kurczaka 400 g

DROSED

Nuggetsy z piersi kurczaka

400 g
40,98 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 112 opinii
DROSED Wieprzowina w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Wieprzowina w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 34 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne

400 g
45,63 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 78 opinii
DROSED Noga z kurczaka pieczona 200 g

DROSED

Noga z kurczaka pieczona

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 33 opinii
DROSED Perliczka patroszona bez podrobów Klasa A świeża (960g-1440g) 1.2 kg

DROSED

Perliczka patroszona bez podrobów Klasa A świeża (960g-1440g)

~1.2 kg
37,49 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 34 opinii
DROSED Kebab z kurczaka 350 g

DROSED

Kebab z kurczaka

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store