Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Sałatki i przystawki
Jajka i mięsa w galarecie
SMAKMAK Filet z kurczaka w galarecie
Filet z kurczaka w galarecie SMAKMAK 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 57 opinii

SMAKMAK Filet z kurczaka w galarecie

200 g
SMAKMAK

Cena7,99 zł
39,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
57 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko super. Pyszna galaretka dobrze przyprawione tylko to mięso za twarde. Powinno być dłużej gotowane. To mnie rozczarowało
22.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
To wyjątkowo smaczna porcja, prawie jak domowa. Nie trzeba doprawiać, a zawartość mięsa, które jest czyste, miękkie i soczyste, może zaskoczyć. Bardzo smaczne. Polecam
29.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam kolejny raz są smaczne
26.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne. Dużo mięsa i marchewki. Nie znalazłam żadnych mankamentów; produkt jest czysty, dobrze przyprawiony i godny zaufania. Można spożywać bez obaw. Polecam
16.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
SMAKMAK
Marka:
SMAKMAK
EAN:
5907368740188
Cena za kg:
39,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
SMAKMAK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SMAKMAK
EAN:
5907368740188

Produkty z kategorii Jajka i mięsa w galarecie

4.9
z 233 opinii
DROSED Kurczak w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Kurczak w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 139 opinii
DROSED Indyk w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Indyk w galarecie bez 'E'

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
SMAKMAK Filet z kurczaka w galarecie 200 g

SMAKMAK

Filet z kurczaka w galarecie

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 33 opinii
DROSED Kaczka w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Kaczka w galarecie bez 'E'

150 g
48,60 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.8
z 21 opinii
DROSED Gęś w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Gęś w galarecie bez 'E'

150 g
58,33 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
4.8
z 37 opinii
DROSED Perliczka w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Perliczka w galarecie bez 'E'

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SMAKMAK

4.9
z 608 opinii
SMAKMAK Buraczki gotowane całe 500 g

SMAKMAK

Buraczki gotowane całe

500 g
9,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 349 opinii
SMAKMAK Buraczki gotowane tarte 500 g

SMAKMAK

Buraczki gotowane tarte

500 g
15,18 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 107 opinii
SMAKMAK Krokiety z pieczarkami i mozzarellą 400 g

SMAKMAK

Krokiety z pieczarkami i mozzarellą

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 73 opinii
SMAKMAK Krokiety z kapustą i grzybami 400 g

SMAKMAK

Krokiety z kapustą i grzybami

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 97 opinii
SMAKMAK Krokiety z mięsem 400 g

SMAKMAK

Krokiety z mięsem

400 g
28,88 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 64 opinii
SMAKMAK Kluski na parze 440 g

SMAKMAK

Kluski na parze

440 g
16,34 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 108 opinii
SMAKMAK Naleśniki z jabłkami i cynamonem 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z jabłkami i cynamonem

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 78 opinii
Nowość
SMAKMAK Kopytka z polskich ziemniaków 400 g

SMAKMAK

Kopytka z polskich ziemniaków

400 g
23,13 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 66 opinii
SMAKMAK Pierogi ruskie 400 g

SMAKMAK

Pierogi ruskie

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 76 opinii
SMAKMAK Pierogi z mięsem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z mięsem

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 75 opinii
SMAKMAK Pierogi z serem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z serem

400 g
23,62 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 57 opinii
SMAKMAK Naleśniki z nadzieniem serowym - jagodowym 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z nadzieniem serowym - jagodowym

400 g
23,62 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 158 opinii
SMAKMAK Naleśniki z nadzieniem serowym 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z nadzieniem serowym

400 g
24,73 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,89 zł
Do koszyka
4.7
z 61 opinii
SMAKMAK Placki ziemniaczane 400 g

SMAKMAK

Placki ziemniaczane

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.7
z 26 opinii
SMAKMAK Zapiekanka z pieczarkami 250 g

SMAKMAK

Zapiekanka z pieczarkami

250 g
33,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.7
z 51 opinii
SMAKMAK Naleśniki 320 g

SMAKMAK

Naleśniki

320 g
29,53 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store