Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dania gotowe
Sałatki i przystawki
Jajka i mięsa w galarecie

Jajka i mięsa w galarecie

Wróć do Sałatki i przystawki




4.9
z 233 opinii
DROSED Kurczak w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Kurczak w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka

4.9
z 140 opinii
DROSED Indyk w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Indyk w galarecie bez 'E'

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 57 opinii
SMAKMAK Filet z kurczaka w galarecie 200 g

SMAKMAK

Filet z kurczaka w galarecie

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 33 opinii
DROSED Kaczka w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Kaczka w galarecie bez 'E'

150 g
48,60 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka

4.8
z 21 opinii
DROSED Gęś w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Gęś w galarecie bez 'E'

150 g
58,33 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka

4.8
z 37 opinii
DROSED Perliczka w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Perliczka w galarecie bez 'E'

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store