Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wieprzowina
Żeberka
SOKOŁÓW Boczek wieprzowy bez żeberek i skóry (800g-1200g)
Boczek wieprzowy bez żeberek i skóry (800g 1200g) SOKOŁÓW 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 98 opinii

SOKOŁÓW Boczek wieprzowy bez żeberek i skóry (800g-1200g)

~1 kg
SOKOŁÓW
Polska

Cena35,49 zł
35,49 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 5 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
98 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
13%
3
1%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Po upieczeniu cudo
04.08.2026
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry boczek - chudy
06.05.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo cienki,poprzednio był dużo ladniejs,y
29.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój wygląda troszeczkę gorzej niż na fotce, ale generalnie bardzo dobry.
08.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, bez skóry i kości. Kupuję dość często i trzyma poziom, jest odpowiednio tłusty, czyli nie chudy i nie słonina.
26.11.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Może być
18.04.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Boczek super
09.04.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo tłusty, pół to praktycznie słonina
22.01.2025
1
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie mam się do czego przyczepić. Ładne, smaczne...
04.11.2024
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Boczek był tłusty, miał mało mięsa.
09.07.2024
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest super.
23.01.2024
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość i cena
04.01.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna proporcja tłuszczu do mięsa.
04.05.2023
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo ładny, świeży
23.04.2023
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
POLECAM
07.02.2023
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne jak nie wiem co👌
17.12.2022
0
0
lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
ok ok ok
24.08.2022
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały sposób pakowania.
26.05.2022
0
0
robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Warto spróbować wieprzowiny z Frisco, pyszna. Walory smakowe i zapach są właściwe. Dobre mięso. Sposób opakowania jest taki jak trzeba.
17.04.2022
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wieprzowina jest zapakowana odpowiednio. Polecam wieprzowinę, fantastyczna jakość. Doskonałe mięso na różne okazje.
14.03.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,49 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
2923910
Cena za kg:
35,49 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
2923910

Produkty z kategorii Żeberka

4.8
z 220 opinii
FRISCO FRESH Żeberka wieprzowe trójkąty (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Żeberka wieprzowe trójkąty (480g-720g)

~600 g
22,12 zł/kg
Cena13,27 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 125 opinii
ŁUKÓW Żeberka wieprzowe paski extra (520g-780g) 650 g

ŁUKÓW

Żeberka wieprzowe paski extra (520g-780g)

~650 g
42,23 zł/kg
Cena27,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 68 opinii
SOKOŁÓW Żeberka wieprzowe paski ekstra (880g-1320g) 1.1 kg

SOKOŁÓW

Żeberka wieprzowe paski ekstra (880g-1320g)

~1.1 kg
36,35 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 98 opinii
SOKOŁÓW Boczek wieprzowy bez żeberek i skóry (800g-1200g) 1 kg

SOKOŁÓW

Boczek wieprzowy bez żeberek i skóry (800g-1200g)

~1 kg
35,49 zł/kg
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 72 opinii
ŁUKÓW Żeberka wieprzowe trójkąty wolnogotowane z warzywami (720g-1080g) 900 g

ŁUKÓW

Żeberka wieprzowe trójkąty wolnogotowane z warzywami (720g-1080g)

~900 g
35,43 zł/kg
Cena31,89 zł
Do koszyka

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
94,90 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 656 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
67,50 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
46,81 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
43,28 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 309 opinii
SOKOŁÓW Polędwica łososiowa 90 g

SOKOŁÓW

Polędwica łososiowa

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 303 opinii
SOKOŁÓW Szynka Włoska - plastry 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Włoska - plastry

140 g
78,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 116 opinii
SOKOŁÓW Szynka Basiuni drobiowa 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Basiuni drobiowa

140 g
64,21 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 184 opinii
SOKOŁÓW Polędwica sopocka 100 g

SOKOŁÓW

Polędwica sopocka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 430 opinii
SOKOŁÓW Mięso mielone wołowe 400 g

SOKOŁÓW

Mięso mielone wołowe

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 653 opinii
SOKOŁÓW Szynka z piersi indyka -plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka z piersi indyka -plastry

120 g
68,25 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store