Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Płyny do kąpieli
Pozostałe
BAMBINO RODZINA Olejek pod prysznic o zapachu moreli
Olejek pod prysznic o zapachu moreli RODZINA BAMBINO 400ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

17% taniej

4.9
z 7 opinii

BAMBINO RODZINA Olejek pod prysznic o zapachu moreli

400 ml
BAMBINO

Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
74,97 zł/l
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (17% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Łagodny olejek pod prysznic i do kąpieli w wannie do codziennego stosowania. Zawiera 57% natualnych olejków roślinnych, legendarną oliwkę Bambino i olejek rycynowy. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i zapobiega podrażnieniom. Delikatna, bogata formuła, opracowana dla całej rodziny, delikatnie oczyszcza i łagodzi skórę, zapewniając jej ukojenie i owocowy zapach soczystej moreli. Sprawia, że skóra jest gładka i miękka w dotyku.


Cechy

przeznaczony dla całej rodziny, dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych przeznaczony do mycia skóry normalnej, suchej, wrażliwej, alergicznej, atopowej, skłonnej do podrażnień łagodny kosmetyk o zapachu moreli z odżywczą, olejkową formułą pod prysznic i do kąpieli w wannie do codziennego stosowania pozostawia na długo uczucie świeżości oraz delikatny i przyjemny zapach utrzymuje naturalny poziom nawilżenia skóry nawet przy częstym stosowaniu delikatnie natłuszcza skórę, bez pozostawiania uczucia lepienia się skóry nadaje skórze jedwabistą, aksamitną gładkość bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach aplikacyjnych, dermatologicznych i okulistycznych pH neutralne dla skóry wymyślony i wyprodukowany w Polsce


BAMBINO RODZINA Olejek pod prysznic o zapachu moreli


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Olejek ma bardzo ładny,intensywny zapach.Dobrze sie rozprowadza po ciele i dobrze myje . Często go używam.
29.11.2025
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
....super....❤️
10.05.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,97 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
BAMBINO
EAN:
5900017075044
Cena za kg:
74,97 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
BAMBINO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
5900017075044

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Niewielką ilość olejku wlać do wanny lub nałożyć na wilgotną skórę||title:Sposób użycia Po umyciu spłukać.||title:Sposób użycia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 95839


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

3


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga: po kąpieli usunąć pozostałości olejku z brodzika lub wanny, by uniknąć poślizgnięcia. W przypadku dostania się olejku do oczu, obficie przemyć letnią wodą.


Informacje producenta

Opis produktu

Łagodny olejek pod prysznic i do kąpieli w wannie do codziennego stosowania. Zawiera 57% natualnych olejków roślinnych, legendarną oliwkę Bambino i olejek rycynowy. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i zapobiega podrażnieniom. Delikatna, bogata formuła, opracowana dla całej rodziny, delikatnie oczyszcza i łagodzi skórę, zapewniając jej ukojenie i owocowy zapach soczystej moreli. Sprawia, że skóra jest gładka i miękka w dotyku.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Olejek pod prysznic Bambino Rodzina Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml

Wariant Bambino Rodzina Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml 400.00 ml

Produkty z kategorii Pozostałe

JOHNSONS® 2in1 Bubble Płyn do kąpieli i mycia ciała 500 ml

JOHNSONS® 2in1 Bubble

Płyn do kąpieli i mycia ciała

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2029
4.9
z 7 opinii

17% taniej

BAMBINO RODZINA Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml

BAMBINO RODZINA

Olejek pod prysznic o zapachu moreli

400 ml
74,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 9 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
5.0
z 4 opinii
PSI PATROL Pianotwory 6x16 g 16 g

PSI PATROL

Pianotwory 6x16 g

16 g
1018,12 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
5.0
z 3 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel i płyn do kąpieli dla dzieci 750 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel i płyn do kąpieli dla dzieci

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 8 opinii
BOBINI Pianka do mycia 300 ml

BOBINI

Pianka do mycia

300 ml
38,30 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2029
5.0
z 5 opinii
BAMBINO Płyn do kąpieli 400 ml

BAMBINO

Płyn do kąpieli

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
5.0
z 14 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2028
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Cottontouch Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 500 ml

JOHNSONS® Cottontouch

Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2028
NIVEA Baby Płyn do mycia łagodna kąpiel 450 ml

NIVEA Baby

Płyn do mycia łagodna kąpiel

450 ml
68,87 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
4.7
z 3 opinii
BAMBINO Pianka do mycia dla dzieci 500 ml

BAMBINO

Pianka do mycia dla dzieci

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.3
z 3 opinii
BOBINI Fun Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu jabłuszka - Wysoka piana 500 ml

BOBINI Fun

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu jabłuszka - Wysoka piana

500 ml
25,38 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2028
5.0
z 5 opinii
BOBINI Fun Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów - Wysoka piana 500 ml

BOBINI Fun

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów - Wysoka piana

500 ml
25,38 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028

Produkty marki BAMBINO

5.0
z 2 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu gruszki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu gruszki

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic odżywczy 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic odżywczy

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 2 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
5.0
z 10 opinii

19% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

1 l
25,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 5 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Mydło do rąk o zapachu mirabelki 500 ml

BAMBINO RODZINA

Mydło do rąk o zapachu mirabelki

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 1 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon do włosów nawilżający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon do włosów nawilżający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

26% taniej

BAMBINO RODZINA Kremowy żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kremowy żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2028
4.7
z 3 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon wzmacniający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon wzmacniający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.7
z 3 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
5.0
z 3 opinii

22% taniej

BAMBINO RODZINA Kojący żel do higieny intymnej 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kojący żel do higieny intymnej

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 3 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Antybakteryjne mydło do mycia rąk 500 ml

BAMBINO RODZINA

Antybakteryjne mydło do mycia rąk

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.5
z 8 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Nawilżający krem do rąk 75 ml

BAMBINO RODZINA

Nawilżający krem do rąk

75 ml
106,53 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic nawilżający 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic nawilżający

1 l
32,99 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 3 opinii
BAMBINO Szampon dla dzieci 400 ml

BAMBINO

Szampon dla dzieci

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
5.0
z 5 opinii
BAMBINO Płyn do kąpieli 400 ml

BAMBINO

Płyn do kąpieli

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store