Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Płyny do kąpieli
Pozostałe
JOHNSONS® Cottontouch Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1
Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 Cottontouch JOHNSONS® 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

JOHNSONS® Cottontouch Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

500 ml
JOHNSONS®

Cena38,99 zł
77,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Skóra Twojego dziecka jest do 30 % cieńsza niż Twoja, dlatego wymaga niezwykle łagodnej pielęgnacji. Zawiera czystą bawełnę. Przeznaczenie dla skóry noworodka potwierdzone klinicznie


Cechy

oczyszcza i chroni delikatną skórę dziecka

od 1. roku życia*

* chroni przed przesuszeniem


JOHNSONS® Cottontouch Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.11.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
77,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
JNTL CONSUMER HEALTH
Marka:
JOHNSONS®
EAN:
3574661428147
Cena za kg:
77,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
JOHNSONS®
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JNTL CONSUMER HEALTH
EAN:
3574661428147

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Utwórz obfitą, miękką pianę. Dokładnie spłucz skórę. Dla jeszcze lepszego efektu pielęgnacyjnego po kąpieli zastosuj nasze mleczko do ciala Cottontouch.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

1


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego.


Informacje producenta

Marka

Johnson's


Marka standaryzowana

MarkaJohnson's

Podmarka

Podmarka Cottontouch


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Skóra Twojego dziecka jest do 30 % cieńsza niż Twoja, dlatego wymaga niezwykle łagodnej pielęgnacji. Zawiera czystą bawełnę. Przeznaczenie dla skóry noworodka potwierdzone klinicznie


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

Produkty z kategorii Pozostałe

JOHNSONS® 2in1 Bubble Płyn do kąpieli i mycia ciała 500 ml

JOHNSONS® 2in1 Bubble

Płyn do kąpieli i mycia ciała

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2029
4.9
z 7 opinii

17% taniej

BAMBINO RODZINA Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml

BAMBINO RODZINA

Olejek pod prysznic o zapachu moreli

400 ml
74,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 9 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
5.0
z 4 opinii
PSI PATROL Pianotwory 6x16 g 16 g

PSI PATROL

Pianotwory 6x16 g

16 g
1018,12 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
5.0
z 3 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel i płyn do kąpieli dla dzieci 750 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel i płyn do kąpieli dla dzieci

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 8 opinii
BOBINI Pianka do mycia 300 ml

BOBINI

Pianka do mycia

300 ml
38,30 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2029
5.0
z 5 opinii
BAMBINO Płyn do kąpieli 400 ml

BAMBINO

Płyn do kąpieli

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
5.0
z 14 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2028
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Cottontouch Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 500 ml

JOHNSONS® Cottontouch

Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2028
NIVEA Baby Płyn do mycia łagodna kąpiel 450 ml

NIVEA Baby

Płyn do mycia łagodna kąpiel

450 ml
68,87 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
4.7
z 3 opinii
BAMBINO Pianka do mycia dla dzieci 500 ml

BAMBINO

Pianka do mycia dla dzieci

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.3
z 3 opinii
BOBINI Fun Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu jabłuszka - Wysoka piana 500 ml

BOBINI Fun

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu jabłuszka - Wysoka piana

500 ml
25,38 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2028
5.0
z 5 opinii
BOBINI Fun Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów - Wysoka piana 500 ml

BOBINI Fun

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów - Wysoka piana

500 ml
25,38 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028

Produkty marki JOHNSONS®

5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Top-to-Toe Płyn do mycia ciała i włosów z pompką 500 ml

JOHNSONS® Top-to-Toe

Płyn do mycia ciała i włosów z pompką

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2028
JOHNSONS® 2in1 Bubble Płyn do kąpieli i mycia ciała 500 ml

JOHNSONS® 2in1 Bubble

Płyn do kąpieli i mycia ciała

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2029
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Shiny Drops Szampon 500 ml

JOHNSONS® Shiny Drops

Szampon

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2028
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Strength Drops Szampon 500 ml

JOHNSONS® Strength Drops

Szampon

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2028
JOHNSONS® Baby Szampon Refill 1 l

JOHNSONS® Baby

Szampon Refill

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Baby Bedtime Oliwka kojąca na dobranoc 200 ml

JOHNSONS® Baby

Bedtime Oliwka kojąca na dobranoc

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
5.0
z 2 opinii
JOHNSONS® Cottontouch Oliwka 200 ml

JOHNSONS® Cottontouch

Oliwka

200 ml
131,75 zł/l
Cena26,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2028
5.0
z 3 opinii
JOHNSONS® Bedtime Żel do mycia ciała na dobranoc 500 ml

JOHNSONS® Bedtime

Żel do mycia ciała na dobranoc

500 ml
51,98 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store