Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Płyny do kąpieli
Pozostałe
BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek
Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek BOBINI 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek

500 ml
BOBINI
Polska

Cena11,49 zł
22,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pielęgnacja pełna czułości Płyn do kąpieli i żel do mycia ciała Dla delikatnej pielęgnacji Twojego dziecka połączonej z zabawą: - super piana pachnąca truskawkami - pozostawia skórę nawilżoną i wygładzoną - hypoalergiczny - pH neutralne dla skóry - przebadany dermatologicznie - odpowiedni dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii


Cechy

dobry skład

wysoka piana

97 % składników pochodzenia naturalnego

delikatnie myje i pielęgnuje

powyżej pierwszego roku życia

2w1


BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.09.2028
Dostępne warianty
BOBINI Płyn do kąpieli turkusowa woda
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Ernest
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Natalie
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
Marka:
BOBINI
EAN:
5900931033427
Cena za kg:
22,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
BOBINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
EAN:
5900931033427

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Niewielką ilość płynu wlać pod strumień bieżącej wody bądź jako żel rozprowadzić po mokrym ciele dziecka. Po umyciu spłukać.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

1


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt kosmetyczny. Nie pić!


Informacje producenta

Marka

bobini


Marka standaryzowana

MarkaBobini

Podmarka

Podmarka Fun


Opis produktu

Pielęgnacja pełna czułości Płyn do kąpieli i żel do mycia ciała Dla delikatnej pielęgnacji Twojego dziecka połączonej z zabawą: - super piana pachnąca truskawkami - pozostawia skórę nawilżoną i wygładzoną - hypoalergiczny - pH neutralne dla skóry - przebadany dermatologicznie - odpowiedni dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii


O marce

Wanna pełna super piany pachnącej soczystymi owocami to coś, co kocha każdy mały łobuziak! Płyn do kąpieli i żel do mycia ciała – wysoka piana – o zapachu truskawek sprawia, że wieczorna kąpiel to chwila frajdy dla każdego malucha, ale również moment odprężenia. Łagodne substancje myjące roślinnego pochodzenia delikatnie oczyszczają ciało, pozostawiając skórę nawilżoną, gładką i miękką. Produkt jest przebadany dermatologicznie, hypoalergiczny i posiada pH neutralne dla skóry. Może być stosowany powyżej pierwszego roku życia.


Dodatkowe informacje

Czy wiesz, że żyrafy są najwyższymi ssakami na Ziemi. Już same ich nogi są wyższe od większości ludzi. Bobini dla Planety: 97 % składników pochodzenia naturalnego


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płyn do kąpieli i żel do mycia ciała

Wariant o zapachu truskawek

Produkty z kategorii Pozostałe

JOHNSONS® 2in1 Bubble Płyn do kąpieli i mycia ciała 500 ml

JOHNSONS® 2in1 Bubble

Płyn do kąpieli i mycia ciała

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2029
4.9
z 7 opinii

17% taniej

BAMBINO RODZINA Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml

BAMBINO RODZINA

Olejek pod prysznic o zapachu moreli

400 ml
74,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 9 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
5.0
z 3 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel i płyn do kąpieli dla dzieci 750 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel i płyn do kąpieli dla dzieci

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 4 opinii
PSI PATROL Pianotwory 6x16 g 16 g

PSI PATROL

Pianotwory 6x16 g

16 g
1018,12 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
5.0
z 8 opinii
BOBINI Pianka do mycia 300 ml

BOBINI

Pianka do mycia

300 ml
38,30 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2029
5.0
z 5 opinii
BAMBINO Płyn do kąpieli 400 ml

BAMBINO

Płyn do kąpieli

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
5.0
z 14 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2028
NIVEA Baby Płyn do mycia łagodna kąpiel 450 ml

NIVEA Baby

Płyn do mycia łagodna kąpiel

450 ml
68,87 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Cottontouch Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 500 ml

JOHNSONS® Cottontouch

Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2028
4.7
z 3 opinii
BAMBINO Pianka do mycia dla dzieci 500 ml

BAMBINO

Pianka do mycia dla dzieci

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 5 opinii
BOBINI Fun Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów - Wysoka piana 500 ml

BOBINI Fun

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów - Wysoka piana

500 ml
25,38 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
4.3
z 3 opinii
BOBINI Fun Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu jabłuszka - Wysoka piana 500 ml

BOBINI Fun

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu jabłuszka - Wysoka piana

500 ml
25,38 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2028

Produkty marki BOBINI

4.9
z 26 opinii
BOBINI Płyn do prania niemowlęcych tkanin uniwersalny z Mleczkiem Bawełnianym 35 prań Baby 2500ml 2.5 l

BOBINI

Płyn do prania niemowlęcych tkanin uniwersalny z Mleczkiem Bawełnianym 35 prań Baby 2500ml

2.5 l
9,20 zł/l
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2028
5.0
z 7 opinii
Nowość
BOBINI Skonentrowany Płyn do płukania niemowlęcych tkanin z Mleczkiem Bawełnianym 71 prań Baby 2500ml 2.5 l

BOBINI

Skonentrowany Płyn do płukania niemowlęcych tkanin z Mleczkiem Bawełnianym 71 prań Baby 2500ml

2.5 l
9,20 zł/l
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
27,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 23 opinii
BOBINI Baby Chusteczki nawilżane hypoalergiczne 60 szt. 1 szt

BOBINI Baby

Chusteczki nawilżane hypoalergiczne 60 szt.

1 szt
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2031
4.9
z 35 opinii
BOBINI Baby Chusteczki nawilżane z witaminą E 60 szt. 1 szt

BOBINI Baby

Chusteczki nawilżane z witaminą E 60 szt.

1 szt
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.9
z 10 opinii
BOBINI Kapsułki do prania uniwersalne Family 38 szt. 1 szt

BOBINI

Kapsułki do prania uniwersalne Family 38 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna37,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031
5.0
z 2 opinii
BOBINI Kapsułki do prania uniwersalne Family 24 szt. 1 szt

BOBINI

Kapsułki do prania uniwersalne Family 24 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
4.8
z 9 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
4.9
z 8 opinii
BOBINI Płyn do prania niemowlęcych tkanin uniwersalny z Mleczkiem Bawełnianym 25 prań Baby 1800ml 1.8 l

BOBINI

Płyn do prania niemowlęcych tkanin uniwersalny z Mleczkiem Bawełnianym 25 prań Baby 1800ml

1.8 l
11,88 zł/l
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.7
z 3 opinii
BOBINI Baby Mydło w kostce 90g 90 g

BOBINI

Baby Mydło w kostce 90g

90 g
43,22 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2028
5.0
z 8 opinii
BOBINI Pianka do mycia 300 ml

BOBINI

Pianka do mycia

300 ml
38,30 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2029
BOBINI Płyn do kąpieli turkusowa woda 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli turkusowa woda

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
BOBINI Płyn do kąpieli i żel 2w1 malina 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel 2w1 malina

500 ml
26,38 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.0
z 1 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli różowa woda 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli różowa woda

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
BOBINI Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 - truskawkowy 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 - truskawkowy

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
BOBINI Baby Żel do mycia ciała i włosów 300 ml 300 ml

BOBINI Baby

Żel do mycia ciała i włosów 300 ml

300 ml
47,63 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
BOBINI Żel do prania uniwersalny 50 prań Family 2500ml 2.5 l

BOBINI

Żel do prania uniwersalny 50 prań Family 2500ml

2.5 l
14,40 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store