Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Pielęgnacja
Oliwki do ciała
JOHNSONS® Cottontouch Oliwka
Oliwka Cottontouch JOHNSONS® 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

JOHNSONS® Cottontouch Oliwka

200 ml
JOHNSONS®

Cena26,35 zł
131,75 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zawiera czystą bawełnę. Idealna do masażu niemowlaka. Przeznaczenie dla skóry noworodka potwierdzona klinicznie.


Cechy

szybko się wchłania i chroni skórę dziecka

od 1. dnia życia*

*chroni przed przesuszeniem


JOHNSONS® Cottontouch Oliwka


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.06.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra oliwka
09.02.2026
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest dobra
08.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
131,75 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
JNTL CONSUMER HEALTH
Marka:
JOHNSONS®
EAN:
3574669908283
Cena za kg:
131,75 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
JOHNSONS®
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JNTL CONSUMER HEALTH
EAN:
3574669908283

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć wypicia lub wdychania, gdyż może to spowodować poważny uraz. W przypadku wystąpienia problemów z oddychaniem należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Tylko do użytku zewnętrznego.


Informacje producenta

Marka

Johnson's


Marka producenta

MarkaJohnson & Johnson

Marka standaryzowana

MarkaJohnson's

Podmarka

Podmarka Cottontouch


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Zawiera czystą bawełnę. Idealna do masażu niemowlaka. Przeznaczenie dla skóry noworodka potwierdzona klinicznie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Oliwka

Produkty z kategorii Oliwki do ciała

5.0
z 6 opinii
JOHNSONS® BABY Oliwka z aloesem 200 ml

JOHNSONS® BABY

Oliwka z aloesem

200 ml
59,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029

25% taniej

HIPP Babysanft Oliwka pielęgnacyjna 200 ml

HIPP

Babysanft Oliwka pielęgnacyjna

200 ml
74,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Baby Bedtime Oliwka kojąca na dobranoc 200 ml

JOHNSONS® Baby

Bedtime Oliwka kojąca na dobranoc

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
5.0
z 2 opinii
JOHNSONS® Cottontouch Oliwka 200 ml

JOHNSONS® Cottontouch

Oliwka

200 ml
131,75 zł/l
Cena26,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2028
NIVEA Baby Oliwka Pielęgnacyjna 200 ml

NIVEA Baby

Oliwka Pielęgnacyjna

200 ml
115,75 zł/l
Cena23,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2028

Produkty marki JOHNSONS®

5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Top-to-Toe Płyn do mycia ciała i włosów z pompką 500 ml

JOHNSONS® Top-to-Toe

Płyn do mycia ciała i włosów z pompką

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2028
JOHNSONS® 2in1 Bubble Płyn do kąpieli i mycia ciała 500 ml

JOHNSONS® 2in1 Bubble

Płyn do kąpieli i mycia ciała

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2029
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Shiny Drops Szampon 500 ml

JOHNSONS® Shiny Drops

Szampon

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2028
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Baby Bedtime Oliwka kojąca na dobranoc 200 ml

JOHNSONS® Baby

Bedtime Oliwka kojąca na dobranoc

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
5.0
z 3 opinii
JOHNSONS® Bedtime Żel do mycia ciała na dobranoc 500 ml

JOHNSONS® Bedtime

Żel do mycia ciała na dobranoc

500 ml
51,98 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Cottontouch Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 500 ml

JOHNSONS® Cottontouch

Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2028
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Strength Drops Szampon 500 ml

JOHNSONS® Strength Drops

Szampon

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2028
JOHNSONS® Baby Szampon Refill 1 l

JOHNSONS® Baby

Szampon Refill

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store