Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Żele pod prysznic
Dla skóry atopowej
BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki
Żel pod prysznic o zapachu mirabelki RODZINA BAMBINO 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

19% taniej

5.0
z 10 opinii

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

1 l
BAMBINO

Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
25,99 zł/l
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (19% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Łagodny żel pod prysznic i do kąpieli w wannie o owocowym zapachu mirabelki do codziennego stosowania. Zawiera legendarną oliwkę Bambino i pantenol. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i zapobiega podrażnieniom. Chroni skórę przed wysuszeniem i uczuciem napięcia. Delikatna, lekka formuła, opracowana dla całej rodziny, skutecznie oczyszcza skórę i pozostawia na długo uczucie świeżości oraz przyjemny zapach.


Cechy

Hiperdelikatny Odpowiedni dla skóry wrażliwej Przebadany dermatologicznie Przebadany okulistycznie pH neutralne dla skóry Zawiera: naturalny olejek, pantenol


BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2028
Dostępne warianty
BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Ada
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Samdra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
BAMBINO
EAN:
5900017076324
Cena za kg:
25,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
BAMBINO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
5900017076324

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Niewielką ilość żelu wlać do wanny lub nałożyć na wilgotną skórę. Po umyciu spłukać.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 95849


Informacje producenta

Opis produktu

Łagodny żel pod prysznic i do kąpieli w wannie o owocowym zapachu mirabelki do codziennego stosowania. Zawiera legendarną oliwkę Bambino i pantenol. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i zapobiega podrażnieniom. Chroni skórę przed wysuszeniem i uczuciem napięcia. Delikatna, lekka formuła, opracowana dla całej rodziny, skutecznie oczyszcza skórę i pozostawia na długo uczucie świeżości oraz przyjemny zapach.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bambino Rodzina Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

Wariant Bambino Rodzina Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 1000.00 ml

Produkty z kategorii Dla skóry atopowej

5.0
z 2 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
5.0
z 10 opinii

19% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

1 l
25,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

26% taniej

BAMBINO RODZINA Kremowy żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kremowy żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2028
4.7
z 3 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

Produkty marki BAMBINO

5.0
z 2 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu gruszki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu gruszki

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 2 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic odżywczy 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic odżywczy

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 5 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Mydło do rąk o zapachu mirabelki 500 ml

BAMBINO RODZINA

Mydło do rąk o zapachu mirabelki

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 1 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon do włosów nawilżający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon do włosów nawilżający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

26% taniej

BAMBINO RODZINA Kremowy żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kremowy żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2028
4.7
z 3 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon wzmacniający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon wzmacniający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.7
z 3 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
5.0
z 3 opinii

22% taniej

BAMBINO RODZINA Kojący żel do higieny intymnej 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kojący żel do higieny intymnej

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 7 opinii

17% taniej

BAMBINO RODZINA Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml

BAMBINO RODZINA

Olejek pod prysznic o zapachu moreli

400 ml
74,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Antybakteryjne mydło do mycia rąk 500 ml

BAMBINO RODZINA

Antybakteryjne mydło do mycia rąk

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.5
z 8 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Nawilżający krem do rąk 75 ml

BAMBINO RODZINA

Nawilżający krem do rąk

75 ml
106,53 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic nawilżający 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic nawilżający

1 l
32,99 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 3 opinii
BAMBINO Szampon dla dzieci 400 ml

BAMBINO

Szampon dla dzieci

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
5.0
z 5 opinii
BAMBINO Płyn do kąpieli 400 ml

BAMBINO

Płyn do kąpieli

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store