Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Żele pod prysznic
Pozostałe
BAMBINO Dzieciaki Szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1 Surykatki
Szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1 Surykatki Dzieciaki BAMBINO 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 2 opinii

BAMBINO Dzieciaki Szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1 Surykatki

1 l
BAMBINO
Niemcy

Cena36,99 zł
36,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Z Bambino Dzieciaki 3w1 Surykatka każda kąpiel staje się wesołą przygodą! Wypełnij łazienkę zapachem soczystego banana i pozwól swojemu maluchowi odkrywać radość z pielęgnacji w towarzystwie uroczej surykatki. Ten wielofunkcyjny kosmetyk łączy w sobie szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli - idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci i zapracowanych rodziców. Delikatna formuła dba o wrażliwą skórę, skutecznie oczyszczając i nawilżając, a kremowa piana otula ciało i włosy, zapewniając miękkość i łatwiejsze rozczesywanie. Dzięki dużej pojemności aż 1000 ml i praktycznej pompce, produkt starcza na dłużej i jest wygodny w codziennym użyciu. Wegański skład bez mikroplastiku oraz aż 97 % składników naturalnego pochodzenia to wybór, który pokochasz Ty i Twoje dziecko. Najważniejsze cechy produktu: - 3w1: szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli - Delikatny i bezpieczny - już od 1. roku życia - Chroni skórę przed przesuszeniem, zapewniając jej naturalne nawilżenie - Ułatwia rozczesywanie - włosy stają się miękkie i lśniące - Tworzy kremową, pachnącą bananem pianę - dla radości z kąpieli - Nie szczypie w oczy i nie powoduje łzawienia - Przebadany dermatologicznie i okulistycznie - 97 % składników pochodzenia naturalnego, wegański, bez mikroplastiku - Pojemność 1000 ml - idealna na wiele kąpieli - Wygodna pompka - szybkie i higieniczne dozowanie


Cechy

97 % składników pochodzenia naturalnego

włosy miękkie i gładkie

chroni przed wysuszeniem

puszysta i owocowa piana


BAMBINO Dzieciaki Szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1 Surykatki


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028
Dostępne warianty
BAMBINO Dzieciaki Szampon, żel do mycia ciała i włosów 3w1 Flamingi
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
BAMBINO
EAN:
5900017102108
Cena za kg:
36,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
BAMBINO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
5900017102108

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: niewielką ilość żelu wmasować w mokre ciało i włosy lub wlać kilka kropel do wanny. Po umyciu produkt należy spłukać.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Prawa autorskie do postaci „Bolek i Lolek“ zastrzeżone dla spadkobierców: Ledwig, Lorek, Nehrebecki.


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

1


Informacje producenta

Marka

Bambino


Marka standaryzowana

MarkaBambino

Podmarka

Podmarka Dzieciaki


Opis produktu

Z Bambino Dzieciaki 3w1 Surykatka każda kąpiel staje się wesołą przygodą! Wypełnij łazienkę zapachem soczystego banana i pozwól swojemu maluchowi odkrywać radość z pielęgnacji w towarzystwie uroczej surykatki. Ten wielofunkcyjny kosmetyk łączy w sobie szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli - idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci i zapracowanych rodziców. Delikatna formuła dba o wrażliwą skórę, skutecznie oczyszczając i nawilżając, a kremowa piana otula ciało i włosy, zapewniając miękkość i łatwiejsze rozczesywanie. Dzięki dużej pojemności aż 1000 ml i praktycznej pompce, produkt starcza na dłużej i jest wygodny w codziennym użyciu. Wegański skład bez mikroplastiku oraz aż 97 % składników naturalnego pochodzenia to wybór, który pokochasz Ty i Twoje dziecko. Najważniejsze cechy produktu: - 3w1: szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli - Delikatny i bezpieczny - już od 1. roku życia - Chroni skórę przed przesuszeniem, zapewniając jej naturalne nawilżenie - Ułatwia rozczesywanie - włosy stają się miękkie i lśniące - Tworzy kremową, pachnącą bananem pianę - dla radości z kąpieli - Nie szczypie w oczy i nie powoduje łzawienia - Przebadany dermatologicznie i okulistycznie - 97 % składników pochodzenia naturalnego, wegański, bez mikroplastiku - Pojemność 1000 ml - idealna na wiele kąpieli - Wygodna pompka - szybkie i higieniczne dozowanie


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szampon żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 2 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu gruszki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu gruszki

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic odżywczy 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic odżywczy

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.8
z 8 opinii
YOPE Żel pod prysznic dla dzieci Pomarańcza i Jabłko 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic dla dzieci Pomarańcza i Jabłko

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028
5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic nawilżający 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic nawilżający

1 l
32,99 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.5
z 2 opinii
BAMBINO Dzieciaki Szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1 Surykatki 1 l

BAMBINO Dzieciaki

Szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1 Surykatki

1 l
36,99 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 2 opinii
PRO SPORT JUNIOR Żel pod prysznic i płyn do kąpieli dla dzieci 400 ml

PRO SPORT JUNIOR

Żel pod prysznic i płyn do kąpieli dla dzieci

400 ml
28,88 zł/l
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Produkty marki BAMBINO

5.0
z 2 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu gruszki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu gruszki

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 2 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic odżywczy 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic odżywczy

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 5 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Mydło do rąk o zapachu mirabelki 500 ml

BAMBINO RODZINA

Mydło do rąk o zapachu mirabelki

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 10 opinii

19% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

1 l
25,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 1 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon do włosów nawilżający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon do włosów nawilżający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

26% taniej

BAMBINO RODZINA Kremowy żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kremowy żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2028
4.7
z 3 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon wzmacniający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon wzmacniający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.7
z 3 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
5.0
z 3 opinii

22% taniej

BAMBINO RODZINA Kojący żel do higieny intymnej 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kojący żel do higieny intymnej

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 7 opinii

17% taniej

BAMBINO RODZINA Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml

BAMBINO RODZINA

Olejek pod prysznic o zapachu moreli

400 ml
74,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Antybakteryjne mydło do mycia rąk 500 ml

BAMBINO RODZINA

Antybakteryjne mydło do mycia rąk

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.5
z 8 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Nawilżający krem do rąk 75 ml

BAMBINO RODZINA

Nawilżający krem do rąk

75 ml
106,53 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic nawilżający 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic nawilżający

1 l
32,99 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 3 opinii
BAMBINO Szampon dla dzieci 400 ml

BAMBINO

Szampon dla dzieci

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store