Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Ciemne
Porter
KSIĄŻĘCE Porter Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)
Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) Porter KSIĄŻĘCE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 23 opinii

KSIĄŻĘCE Porter Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

KSIĄŻĘCE
6 l
zawartość alkoholu: 8%
Polska
1 szt.12 szt.
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena71,88 zł
11,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 20.01.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
313.00 kJ
3.7%
Wartość energetyczna (kcal)
75.00 kcal
3.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
11,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
6 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KSIĄŻĘCE
EAN:
5901359084558
Cena za kg:
11,98 zł/l
Pojemność:
6 l
Marka:
KSIĄŻĘCE
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901359084558

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na boku kartonu. Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

12 x 0,5 l (6 l)


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 8.0

Ekstrakt 20


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.abcalkoholu.pl


Informacje producenta

Marka

Książęce


Marka standaryzowana

MarkaKsiążęce

O marce

Książęce Kolekcja Piw Świata


Dodatkowe informacje

Składniki odżywcze na: www.abcalkoholu.pl. Butelka zwrotna


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo

Wariant Porter

Produkty z kategorii Porter

4.9
z 46 opinii
ŻYWIEC PORTER Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC PORTER

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
KOMES Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,38 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
OKOCIM Mistrzowski Porter Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Mistrzowski Porter

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
KSIĄŻĘCE Porter Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Porter

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
TRZECH KUMPLI Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI Sleeping Car Porter Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Sleeping Car Porter Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
INNE BECZKI Cookie Monster Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Cookie Monster Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CIESZYN Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka

Produkty marki KSIĄŻĘCE

5.0
z 32 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
14,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KSIĄŻĘCE Cherry Ale Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE

Cherry Ale Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
KSIĄŻĘCE Porter Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Porter

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KSIĄŻĘCE Czerwony Lager Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Czerwony Lager

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KSIĄŻĘCE Czerwony Lager Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Czerwony Lager

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 30 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store