Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Ciemne
Porter
KOMES Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)
Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) KOMES 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

KOMES Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

KOMES
500 ml
zawartość alkoholu: 9%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena8,69 zł
17,38 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 07.09.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,38 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BROWAR FORTUNA
Marka:
KOMES
EAN:
5902709615194
Cena za kg:
17,38 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KOMES
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
BROWAR FORTUNA
EAN:
5902709615194

Produkty z kategorii Porter

4.9
z 46 opinii
ŻYWIEC PORTER Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC PORTER

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
OKOCIM Mistrzowski Porter Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Mistrzowski Porter

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
KOMES Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,38 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
KSIĄŻĘCE Porter Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Porter

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
TRZECH KUMPLI Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI Sleeping Car Porter Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Sleeping Car Porter Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
INNE BECZKI Cookie Monster Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Cookie Monster Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CIESZYN Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka

Produkty marki KOMES

5.0
z 4 opinii
KOMES Russian Imperial Stout Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Russian Imperial Stout Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KOMES Barley Wine Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Barley Wine Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
KOMES Potrójny Złoty Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Potrójny Złoty Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,38 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
KOMES Strong Blonde Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Strong Blonde Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,38 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store