Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Ciemne
Porter
TRZECH KUMPLI Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)
Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) TRZECH KUMPLI 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

TRZECH KUMPLI Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

TRZECH KUMPLI
500 ml
zawartość alkoholu: 8%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena11,99 zł
23,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Porter Bałtycki Trzech Kumpli to interpretacja klasycznego stylu nazywanego piwowarskim skarbem krajów basenu Morza Bałtyckiego. W aromacie dominują intensywne nuty gorzkiej czekolady, kawy i melasy, tworzące bogaty, deserowy profil. W smaku piwo jest pełne i treściwe, z wyczuwalnym, przyjemnie rozgrzewającym alkoholem. Umiarkowana goryczka pochodząca z klasycznych polskich odmian chmielu równoważy słodowy charakter i nadaje całości harmonii. Bogaty profil, wyraźna pełnia i moc alkoholowa sprawiają, że piwo doskonale wpisuje się w tradycję klasycznych Porterów Bałtyckich.


Cechy

Poter Bałtycki

piwo dolnej fermentacji

piwo kraftowe

PSBR

piwo dla wegan i wegetarian

nuty lukrecji

nuty czekolady

deserowe

treściwe

słodowy charakter

polski chmiel

22 medale i odznaczenia

European Beer Star

piwo bez aromatów

bez kaucji

butelka bezzwrotna


TRZECH KUMPLI Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.01.2027

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
23,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BROWAR TRZECH KUMPLI
Marka:
TRZECH KUMPLI
EAN:
5905669479516
Cena za kg:
23,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
TRZECH KUMPLI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
BROWAR TRZECH KUMPLI
EAN:
5905669479516

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed datą podaną pod kodem kreskowym. Unikać nasłonecznienia, przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 8.0

Ekstrakt 20

Wskazówki dotyczące degustacji Nazywany czarnym złotem, przywita Cię słodkimi nutami karmelu, czekolady i melasy, w smaku zaś dołoży cudowną pełnię i rozgrzewający alkohol. Zwieńczeniem będzie umiarkowana goryczka pochodząca z polskich klasycznych chmieli, która domknie całość, tworząc z tego piwa idealny trunek deserowy.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Trzech Kumpli


Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Opis produktu

Porter Bałtycki Trzech Kumpli to interpretacja klasycznego stylu nazywanego piwowarskim skarbem krajów basenu Morza Bałtyckiego. W aromacie dominują intensywne nuty gorzkiej czekolady, kawy i melasy, tworzące bogaty, deserowy profil. W smaku piwo jest pełne i treściwe, z wyczuwalnym, przyjemnie rozgrzewającym alkoholem. Umiarkowana goryczka pochodząca z klasycznych polskich odmian chmielu równoważy słodowy charakter i nadaje całości harmonii. Bogaty profil, wyraźna pełnia i moc alkoholowa sprawiają, że piwo doskonale wpisuje się w tradycję klasycznych Porterów Bałtyckich.


O marce

Trzech Kumpli to rzemieślniczy browar z Tarnowa, który od kilkunastu lat tworzy piwa stawiając na najwyższą jakość, wyłącznie naturalne składniki oraz nieustanne doskonalenie receptur. W swojej historii uwarzył ponad 100 piw w różnych stylach - od nowofalowych IPA, przez klasyki i wersje bezalkoholowe, po piwa leżakowane w drewnie i wymrażane. Piwa Trzech Kumpli zdobyły niemal 300 medali i wyróżnień w prestiżowych konkursach w Polsce i za granicą, w tym na najważniejszym konkursie piwnym w Europie - European Beer Star. W 2024 roku Browar sięgnął po najważniejsze wyróżnienie w polskim piwowarstwie kraftowym - tytuł Kraft Roku 2024, przyznany Lagerowi Trzech Kumpli. Browar nie stosuje aromatów, wszystkie jego piwa są wegańskie, a hasło „WARZYMY CO LUBIMY” najlepiej oddaje filozofię powstawania piw. Wypracowanym sukcesem Browar dzieli się z innymi, wspierając m.in. muzyków, sportowców, podróżników i artystów.


Dodatkowe informacje

Porter Bałtycki Trzech Kumpli ma na koncie 22 medale i wyróżnienia zdobytych na konkursach w Polsce, Europie i Azji. Szczególne miejsce wśród nich zajmuje brązowy medal European Beer Star – jednego z najbardziej prestiżowych i wymagających konkursów piwnych na świecie – a bogaty dorobek uzupełniają m.in. Best in Show by Country podczas London Beer Competition, Grand Gold na Frankfurt International Trophy oraz medale zdobyte w Japonii i Korei Południowej. Zdobyte medale: 1. srebro w kategorii Porter Bałtycki, Greater Poland Beer and Cider Cup, Polska, 2019 2. złoto w kategorii Strong European Beer, London Beer Competition, UK, 2021 3. Best in Show by Country, London Beer Competition, UK, 2021 4. złoto w kategorii Porter Bałtycki, Greater Poland Beer and Cider Cup, Polska, 2021 5. srebro w kategorii Baltic Porter, European Beer Challenge, UK, 2022 6. złoto w kategorii Stout/Porter, Frankfurt International Trophy, Niemcy, 2022 7. srebro w kategorii Brow Ale and Porter, IBEERian Awards in Coimbra, Portugalia, 2022 8. brąz w kategorii Stout/Porter : Baltic Porter, Brussels Beer Challenge, Belgia, 2022 9. srebro w kategorii Baltic Porter, Kraków, KPR, Polska, 2022 10. srebro w kategorii Porter, Concours International de Lyon, Francja, 2023 11. złoto w kategorii Stout/Porter, Frankfurt International Trophy, Niemcy, 2023 12. srebro w kategorii Porter Bałtycki, Greater Poland Beer and Cider Cup, Polska, 2023 13. srebro w kategorii Baltic Porter, KPR, Polska, 2023 14. brąz w kategorii Stout/Porter: Baltic Porter, Brussel Beer Challenge, Belgia, 2023 15. złoto w kategorii Baltic Porter, Greek Beer Awards, Grecja, 2024 16. brąz w kategorii Baltic Porter, Greek Beer Awards, Grecja, 2025 17. brąz w kategorii Baltic Porter, European Beer Star, Niemcy, 2025 18. brąz w kategorii Stout/Porter, Brussels Beer Challenge, Belgia, 2025 19. srebro w kategorii Baltic Style Porter, International Beer Cup Osaka, Japonia, 2025 20. brąz w kategorii Strong Porter, Korea International Beer Award, Korea Południowa, 2026 21. złoto w kategorii Baltic Porter, Greek Beer Awards, Grecja, 2026 22. srebro w kategorii Strong European Beer, Barcelona Beer Challenge, Hiszpania, 2026


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo ciemne

Wariant Porter Bałtycki

Produkty z kategorii Porter

4.9
z 46 opinii
ŻYWIEC PORTER Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC PORTER

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
OKOCIM Mistrzowski Porter Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Mistrzowski Porter

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
KOMES Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,38 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
KSIĄŻĘCE Porter Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Porter

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
TRZECH KUMPLI Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI Sleeping Car Porter Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Sleeping Car Porter Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
INNE BECZKI Cookie Monster Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Cookie Monster Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CIESZYN Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka

Produkty marki TRZECH KUMPLI

TRZECH KUMPLI Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
TRZECH KUMPLI Pan IPAani Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Pan IPAani Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TRZECH KUMPLI Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Pils Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
TRZECH KUMPLI Misty Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Misty Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,58 zł/l
Cena11,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
TRZECH KUMPLI Califia Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Califia Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TRZECH KUMPLI American Beauty Blonde Ale Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

American Beauty Blonde Ale Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
20,98 zł/l
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
TRZECH KUMPLI Oaty Oatmeal Stout Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Oaty Oatmeal Stout Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TRZECH KUMPLI Weizen Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Weizen Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store