Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Jasne
Pilsner
TRZECH KUMPLI Pils Piwo (butelka bezzwrotna)
Pils Piwo (butelka bezzwrotna) TRZECH KUMPLI 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

TRZECH KUMPLI Pils Piwo (butelka bezzwrotna)

TRZECH KUMPLI
500 ml
zawartość alkoholu: 4,4%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena8,99 zł
17,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pils Trzech Kumpli to klasyczny, jasny lager o słomkowej barwie, klarownym wyglądzie i śnieżnobiałej, trwałej pianie. W aromacie przyjemna słodowość łączy się z subtelnymi nutami ziołowymi i kwiatowymi, pochodzącymi ze szlachetnych europejskich odmian chmielu. Czeski Saaz i niemiecki Hallertau Mittelfrüh odpowiadają również za zdecydowaną, ale krótką i przyjemną goryczkę. Lekki, rześki charakter oraz doskonały balans sprawiają, że piwo jest wyjątkowo pijalne i uniwersalne. To klasyczny Pils w rzemieślniczym wydaniu, od lat obecny w stałej ofercie Browaru Trzech Kumpli.


Cechy

Pils, piwo dolnej fermentacji, piwo kraftowe, PSBR, piwo dla wegan i wegetarian, klarowne, nuty ziołowe i kwiatowe,

piwo dolnej fermentacji

piwo kraftowe

PSBR

piwo dla wegan i wegetarian

klarowne

nuty ziołowe i kwiatowe

czeski chmiel

niemiecki chmiel

lekkie

rześkie

zbalansowane

uniwersalne

pijalne

piwo bez aromatów

bez kaucji

butelka bezzwrotna


TRZECH KUMPLI Pils Piwo (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.11.2026

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BROWAR TRZECH KUMPLI
Marka:
TRZECH KUMPLI
EAN:
5905669479233
Cena za kg:
17,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
TRZECH KUMPLI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
BROWAR TRZECH KUMPLI
EAN:
5905669479233

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed datą podaną pod kodem kreskowym. Unikać nasłonecznienia, przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 4.4

Ekstrakt 10.5

Wskazówki dotyczące degustacji Słomkowy kolor, klarowność, śnieżnobiała, mleczna piana, krótka, ale wyraźna goryczka oraz aromat jasnych słodów w parze ze szlachetnymi chmielami niemieckimi i czeskimi.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Trzech Kumpli


Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Opis produktu

Pils Trzech Kumpli to klasyczny, jasny lager o słomkowej barwie, klarownym wyglądzie i śnieżnobiałej, trwałej pianie. W aromacie przyjemna słodowość łączy się z subtelnymi nutami ziołowymi i kwiatowymi, pochodzącymi ze szlachetnych europejskich odmian chmielu. Czeski Saaz i niemiecki Hallertau Mittelfrüh odpowiadają również za zdecydowaną, ale krótką i przyjemną goryczkę. Lekki, rześki charakter oraz doskonały balans sprawiają, że piwo jest wyjątkowo pijalne i uniwersalne. To klasyczny Pils w rzemieślniczym wydaniu, od lat obecny w stałej ofercie Browaru Trzech Kumpli.


O marce

Trzech Kumpli to rzemieślniczy browar z Tarnowa, który od kilkunastu lat tworzy piwa stawiając na najwyższą jakość, wyłącznie naturalne składniki oraz nieustanne doskonalenie receptur. W swojej historii uwarzył ponad 100 piw w różnych stylach - od nowofalowych IPA, przez klasyki i wersje bezalkoholowe, po piwa leżakowane w drewnie i wymrażane. Piwa Trzech Kumpli zdobyły niemal 300 medali i wyróżnień w prestiżowych konkursach w Polsce i za granicą, w tym na najważniejszym konkursie piwnym w Europie - European Beer Star. W 2024 roku Browar sięgnął po najważniejsze wyróżnienie w polskim piwowarstwie kraftowym - tytuł Kraft Roku 2024, przyznany Lagerowi Trzech Kumpli. Browar nie stosuje aromatów, wszystkie jego piwa są wegańskie, a hasło „WARZYMY CO LUBIMY” najlepiej oddaje filozofię powstawania piw. Wypracowanym sukcesem Browar dzieli się z innymi, wspierając m.in. muzyków, sportowców, podróżników i artystów.


Dodatkowe informacje

Pils Trzech Kumpli ma na koncie dwanaście medali zdobytych na konkursach piwnych w Polsce i Europie. Wśród nich znalazły się wyróżnienia przyznane podczas Konkursu Piw Rzemieślniczych, Greater Poland Beer and Cider Cup, Frankfurt International Trophy, Concours International de Lyon, IBEERian Awards, Greek Beer Awards oraz Brussels Beer Challenge – od srebrnych i brązowych medali po złoto i Grand Gold. Zdobyte medale: 1. srebro w kategorii Lager/Pilsener, IBEERian Awards in Aveiro, Portugalia, 2018 2. srebro w kategori Bohemian Style Pilsener, Frankfurt International Trophy, Niemcy, 2019 3. złoto w kategorii za Pilsa, Light Lager, Concours International de Lyon, Francja, 2019 4. brąz w kategorii Pils czeski i niemiecki, Greater Poland Beer and Cider Cup, Polska, 2019 5. złoto w kategorii Light Lager, Frankfurt International Trophy, Niemcy, 2021 6. brąz w kategorii Pils czeski i niemiecki, Greater Poland Beer and Cider Cup, Polska, 2021 7. srebro w kategorii Bohemian Lager, KPR, Polska, 2021 8. srebro w kategorii Lager Bohemian - Style Pilsner, Concours International de Lyon, Francja, 2022 9. srebro w kategorii Bohemian Style Pilsner, Concours International de Lyon, Francja, 2023 10. srebro w kategorii Pils/Pilsner, Greek Beer Awards, Grecja, 2025 11. złoto w kategorii Lager: German-Style Pilsner, Brussels Beer Challenge, Belgia, 2025 12. brąz w kategorii Pils/Pilsner, Greek Beer Awards, Grecja, 2026


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo jasne

Wariant Pils

Produkty z kategorii Pilsner

5.0
z 22 opinii
PILSNER URQUELL Piwo jasne (butelka bezzwrotna) 500 ml

PILSNER URQUELL

Piwo jasne (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CARLSBERG Pilsner

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
MIŁOSŁAW Pilzner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pilzner Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
10,78 zł/l
Frisco poleca
Cena5,39 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
NAMYSŁÓW Pils Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

NAMYSŁÓW Pils

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,79 zł/l
Frisco poleca
Cena promocyjna17,59 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo 4x500 (puszka) 2 l

CARLSBERG Pilsner

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
LECH PILS Pils Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

LECH PILS

Pils Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BECK'S Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

BECK'S

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,82 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
NAMYSŁÓW Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

NAMYSŁÓW Pils

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.5
z 4 opinii
INNE BECZKI Pilzner Długo leżakowany Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Pilzner Długo leżakowany Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TRZECH KUMPLI Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Pils Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
LECH PILS Pils Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH PILS

Pils Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BROWAR GRODZISK Grodziski Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR GRODZISK

Grodziski Pils Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CIESZYN Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TRZECH KUMPLI

5.0
z 5 opinii
TRZECH KUMPLI Misty Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Misty Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,58 zł/l
Cena11,79 zł
Do koszyka
TRZECH KUMPLI Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
TRZECH KUMPLI Pan IPAani Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Pan IPAani Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
TRZECH KUMPLI Califia Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Califia Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TRZECH KUMPLI American Beauty Blonde Ale Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

American Beauty Blonde Ale Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
20,98 zł/l
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
TRZECH KUMPLI Oaty Oatmeal Stout Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Oaty Oatmeal Stout Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TRZECH KUMPLI Weizen Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Weizen Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
TRZECH KUMPLI Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store