Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Jasne
Pilsner
CARLSBERG Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna)
Piwo (butelka bezzwrotna) Pilsner CARLSBERG 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

CARLSBERG Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna)

CARLSBERG
500 ml
zawartość alkoholu: 5%
1 szt.20 szt.
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena4,99 zł
9,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.02.2027
Tagi
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.01.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
CARLSBERG
EAN:
5900014003279
Cena za kg:
9,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CARLSBERG
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900014003279

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Warzone i rozlewane pod nadzorem Carlsberg Breweries Copenhagen Denmark.


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 5.0


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. CIESZ SIĘ PIWEM ODPOWIEDZIALNIE


Informacje producenta

Marka

Carlsberg


Marka standaryzowana

MarkaCarlsberg

Dodatkowe informacje

Bardziej zielona zieleń Zastanawialiśmy się czy nasza zieleń może być jeszcze bardziej „zielona”? Prawdopodobnie tak. Dlatego na etykietach butelek Pilsnera użyliśmy atramentu z certyfikatem Cradle to Cradle Silver. Umożliwia on łatwiejszy recykling* i jest produkowany z wykorzystaniem energii ze źródeł odnawialnych. *Dowiedz się więcej na: www.carlsberg.com/c2c Butelka bezzwrotna.


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo jasne

Wariant Premium Pilsner

Produkty z kategorii Pilsner

5.0
z 22 opinii
PILSNER URQUELL Piwo jasne (butelka bezzwrotna) 500 ml

PILSNER URQUELL

Piwo jasne (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
MIŁOSŁAW Pilzner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pilzner Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
10,78 zł/l
Frisco poleca
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CARLSBERG Pilsner

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
NAMYSŁÓW Pils Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

NAMYSŁÓW Pils

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,79 zł/l
Frisco poleca
Cena promocyjna17,59 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BECK'S Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

BECK'S

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,82 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo 4x500 (puszka) 2 l

CARLSBERG Pilsner

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
LECH PILS Pils Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

LECH PILS

Pils Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TRZECH KUMPLI Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Pils Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
NAMYSŁÓW Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

NAMYSŁÓW Pils

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.5
z 4 opinii
INNE BECZKI Pilzner Długo leżakowany Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Pilzner Długo leżakowany Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BROWAR GRODZISK Grodziski Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR GRODZISK

Grodziski Pils Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
LECH PILS Pils Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH PILS

Pils Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CIESZYN Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CARLSBERG

4.9
z 24 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

CARLSBERG

Pilsner Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo 4x500 (puszka) 2 l

CARLSBERG Pilsner

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store