Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Jasne
Pilsner
CARLSBERG Pilsner Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
Pilsner Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) CARLSBERG 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 24 opinii

CARLSBERG Pilsner Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
CARLSBERG
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena4,99 zł
9,98 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez alkoholu, ale nie bez smaku orzeźwiający z mocno chmielową nutą - Carlsberg 0.0 ma wszystko, czego oczekujemy od wspaniałego piwa... A do tego nie zawiera alkoholu.


CARLSBERG Pilsner Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.01.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
63.00 kJ
0.8%
Wartość energetyczna (kcal)
15.00 kcal
0.8%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
3.20 g
1.2%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Wieslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Ondrej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.09.2025
0
0
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
CARLSBERG
EAN:
5900014003569
Cena za kg:
9,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CARLSBERG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900014003569

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Warzone i rozlewane pod nadzorem Carlsberg Breweries Copenhagen Denmark.


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

18


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

CIESZ SIĘ PIWEM ODPOWIEDZIALNIE


Informacje producenta

Marka

Carlsberg


Marka standaryzowana

MarkaCarlsberg

Opis produktu

Bez alkoholu, ale nie bez smaku orzeźwiający z mocno chmielową nutą - Carlsberg 0.0 ma wszystko, czego oczekujemy od wspaniałego piwa... A do tego nie zawiera alkoholu.


Dodatkowe informacje

Butelka bezzwrotna


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo bezalkoholowe

Wariant Pilsner

Produkty z kategorii Jasne

4.8
z 22 opinii
KOZEL Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

CARLSBERG

Pilsner Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
ZATECKY Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ZATECKY

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
ZATECKY Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

ZATECKY

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CARLSBERG

4.9
z 17 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CARLSBERG Pilsner

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo 4x500 (puszka) 2 l

CARLSBERG Pilsner

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store