Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Jasne
Pilsner
ZATECKY Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)
Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka zwrotna) ZATECKY 2.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

ZATECKY Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
ZATECKY
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena17,99 zł
8,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

chmiel dziel na 4

z aromatycznym żateckim chmielem

650 lat chmielarstwa żateckiego


ZATECKY Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
50.00 kJ
0.6%
Wartość energetyczna (kcal)
12.00 kcal
0.6%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
2.90 g
1.1%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Malwina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Antoni
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Jedrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Jedrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Jedrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
ZATECKY
EAN:
5900014016279
Cena za kg:
8,99 zł/l
Pojemność:
2 l
Marka:
ZATECKY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900014016279

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie puszki. Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 500 ml W tym opakowaniu znajdują się puszki objęte kaucją. Nie zgniataj puszki. Zwróć i odzyskaj kaucję.


Informacje producenta

Marka

Zatecky


Marka standaryzowana

MarkaŽatecký

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Dodatkowe informacje

Ciesz się piwem odpowiedzialnie


Informacje dot. stylu życia

Bezalkoholowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo bezalkoholowe

Produkty z kategorii Jasne

4.8
z 22 opinii
KOZEL Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

CARLSBERG

Pilsner Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
ZATECKY Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

ZATECKY

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
ZATECKY Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ZATECKY

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ZATECKY

4.8
z 32 opinii
ZATECKY Svetly Lezak Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

ZATECKY Svetly Lezak

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
7,70 zł/l
Cena15,39 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
ZATECKY Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ZATECKY

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
ZATECKY Cerny Piwo ciemne 4x500ml (puszka) 2 l

ZATECKY Cerny

Piwo ciemne 4x500ml (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
ZATECKY Svetly Lezak Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ZATECKY Svetly Lezak

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ZATECKY Cerny Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ZATECKY Cerny

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store