Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Jasne
Pilsner
PILSNER URQUELL Piwo jasne (butelka bezzwrotna)
Piwo jasne (butelka bezzwrotna) PILSNER URQUELL 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

PILSNER URQUELL Piwo jasne (butelka bezzwrotna)

PILSNER URQUELL
500 ml
zawartość alkoholu: 4,4%
1 szt.15 szt.
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena7,99 zł
15,98 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

„Ojciec” wszystkich lagerów, którego oryginalny smak od 175 lat pozostaje inspiracją i wzorem dla innych piw. W idealnym balansie łączy dwie natury: chmielową goryczkę i jęczmienną słodycz, co jest efektem pierwszorzędnej jakości składników, wieloletniej tradycji oraz pasji i doświadczenia czeskich piwowarów. Wyjątkowość Pilsnera podkreśla fakt serwowania go na 3 czeskie sposoby, z których każdy pozwala odkryć inną stronę piwa: Hladinka - klasycznie serwowana z grubą czapą piany umożliwi odkrycie idealnej kompozycji goryczki i słodyczy. Mlíko - złożone w całości z kremowej, śmietankowej piany pozbawionej goryczki pozwoli odkryć słodycz morawskiego jęczmienia. Čochtan - mocno nagazowany, nalewany bez piany zapewni orzeźwienie i charakterystyczną goryczkę żateckiego chmielu.


PILSNER URQUELL Piwo jasne (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.10.2026
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
178.00 kJ
2.1%
Wartość energetyczna (kcal)
43.00 kcal
2.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
5.10 g
2.0%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry lekki lager
25.11.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Urquell to klasyk, trzyma poziom od lat, szkoda że ceny nie trzyma
17.05.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Mirella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
PILSNER URQUELL
EAN:
8594404005829
Cena za kg:
15,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
PILSNER URQUELL
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8594404005829

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Idealne w temperaturze 5-7°C.


Przechowywanie

Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 4.4

Ekstrakt 11.8


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. Nigdy nie jeżdżę po alkoholu www.abcalkoholu.pl


Informacje producenta

Marka

PILSNER URQUELL


Marka standaryzowana

MarkaPilsner Urquell

Podmarka

Sub Brand FALSE


Opis produktu

„Ojciec” wszystkich lagerów, którego oryginalny smak od 175 lat pozostaje inspiracją i wzorem dla innych piw. W idealnym balansie łączy dwie natury: chmielową goryczkę i jęczmienną słodycz, co jest efektem pierwszorzędnej jakości składników, wieloletniej tradycji oraz pasji i doświadczenia czeskich piwowarów. Wyjątkowość Pilsnera podkreśla fakt serwowania go na 3 czeskie sposoby, z których każdy pozwala odkryć inną stronę piwa: Hladinka - klasycznie serwowana z grubą czapą piany umożliwi odkrycie idealnej kompozycji goryczki i słodyczy. Mlíko - złożone w całości z kremowej, śmietankowej piany pozbawionej goryczki pozwoli odkryć słodycz morawskiego jęczmienia. Čochtan - mocno nagazowany, nalewany bez piany zapewni orzeźwienie i charakterystyczną goryczkę żateckiego chmielu.


Dodatkowe informacje

Butelka bezzwrotna Składniki odżywcze na www.abcalkogolu.pl


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo jasne

Produkty z kategorii Pilsner

5.0
z 22 opinii
PILSNER URQUELL Piwo jasne (butelka bezzwrotna) 500 ml

PILSNER URQUELL

Piwo jasne (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
MIŁOSŁAW Pilzner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pilzner Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
10,78 zł/l
Frisco poleca
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CARLSBERG Pilsner

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
NAMYSŁÓW Pils Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

NAMYSŁÓW Pils

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,79 zł/l
Frisco poleca
Cena promocyjna17,59 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BECK'S Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

BECK'S

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,82 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TRZECH KUMPLI Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Pils Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
NAMYSŁÓW Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

NAMYSŁÓW Pils

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CARLSBERG Pilsner Piwo 4x500 (puszka) 2 l

CARLSBERG Pilsner

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.5
z 4 opinii
INNE BECZKI Pilzner Długo leżakowany Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Pilzner Długo leżakowany Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BROWAR GRODZISK Grodziski Pils Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR GRODZISK

Grodziski Pils Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
LECH PILS Pils Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

LECH PILS

Pils Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
LECH PILS Pils Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH PILS

Pils Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CIESZYN Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store