Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Przysmaki dla psa
Bezzbożowe
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z kurczakiem
Przysmak dla psów z kurczakiem Ranchos PEDIGREE 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z kurczakiem

70 g
PEDIGREE

Cena14,99 zł
214,14 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pozwól Pedigree Ranchos zaspokoić naturalne instynkty Twojego psa - to pyszny i delikatny przysmak stworzony po to, aby go uszczęśliwić. Bez sztucznych barwników i aromatów Opracowane naukowo przez Waltham


Cechy

ze 100 % naturalnym kurczakiem

bezzbożowy*

bez dodatku cukru

*Wyprodukowano bez użycia zbóż


PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z kurczakiem


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z wołowiną
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
stanislaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
214,14 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
PEDIGREE
EAN:
4008429116346
Cena za kg:
214,14 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
PEDIGREE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
4008429116346

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób karmienia: Małe psy np. jamnik: do ½ przysmaku dziennie. Średnie psy np. cocker spaniel: podawać nie więcej niż 1 przysmak dziennie. Duże psy np. labrador: podawać do 2 przysmaków dziennie. Proszę odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody do picia.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania, przechowywać szczelnie zamknięte i zużyć w ciągu 2 tygodni. Najlepiej wykorzystać przed/numer referencyjny partii: patrz z tyłu opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Opakowanie trzymać z daleka od dzieci i zwierząt. Niewłaściwe użycie grozi uduszeniem.


Informacje producenta

Marka

Pedigree


Marka standaryzowana

MarkaPedigree

Podmarka

Podmarka Ranchos


Opis produktu

Pozwól Pedigree Ranchos zaspokoić naturalne instynkty Twojego psa - to pyszny i delikatny przysmak stworzony po to, aby go uszczęśliwić. Bez sztucznych barwników i aromatów Opracowane naukowo przez Waltham


Informacje dot. stylu życia

Bez zbóż

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Karma uzupełniająca dla dorosłych psów

Wariant z kurczakiem

Produkty z kategorii Bezzbożowe

4.7
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 6 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - miękkie kostki z królikiem 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - miękkie kostki z królikiem

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 9 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Przysmak dla dorosłych psów wołowe kąski 100 g

WIEJSKA ZAGRODA

Przysmak dla dorosłych psów wołowe kąski

100 g
122,90 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 11 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - trójkąciki z królikiem i dorszem 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - trójkąciki z królikiem i dorszem

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
5.0
z 6 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - miękkie kostki z wołowiną 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - miękkie kostki z wołowiną

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.8
z 9 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - miękkie kostki z kaczką 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - miękkie kostki z kaczką

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 10 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów LIGHT 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla psów LIGHT

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 1 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów ANTIPARASITIC 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla psów ANTIPARASITIC

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.0
z 8 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla szczeniąt MINERAL 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla szczeniąt MINERAL

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 8 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów ANTISTRESS 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla psów ANTISTRESS

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 6 opinii
BRIT Functional Snack Karma uzupełniająca dla psa Endurance 150 g

BRIT Functional Snack

Karma uzupełniająca dla psa Endurance

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.8
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z wołowiną 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z wołowiną

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z kurczakiem 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z kurczakiem

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 7 opinii
YARRAH Przysmak dla psów z algami morskimi 3 szt BIO 33 g

YARRAH

Przysmak dla psów z algami morskimi 3 szt BIO

33 g
302,73 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Produkty marki PEDIGREE

5.0
z 69 opinii
PEDIGREE Multi Biscrok Przysmak dla Psów 200 g

PEDIGREE Multi Biscrok

Przysmak dla Psów

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027
5.0
z 11 opinii
PEDIGREE DentaStix Średnie Rasy Przysmak dla Psów (7 sztuk) 180 g

PEDIGREE DentaStix Średnie Rasy

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

180 g
77,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.8
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z wołowiną 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z wołowiną

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 18 opinii
PEDIGREE Denta Stix Duże Rasy Przysmak dla Psów (7 sztuk) 270 g

PEDIGREE Denta Stix Duże Rasy

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

270 g
55,52 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Pokarm dla psów z wołowiną i wątróbką w galaretce 100 g

PEDIGREE

Pokarm dla psów z wołowiną i wątróbką w galaretce

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2027
5.0
z 2 opinii
PEDIGREE Junior Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Ryżem w Galaretce - Saszetka 100 g

PEDIGREE Junior

Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Ryżem w Galaretce - Saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
PEDIGREE Rodeo z Wołowiną Przysmak dla Psów (7 sztuk) 122 g

PEDIGREE Rodeo z Wołowiną

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

122 g
65,49 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
5.0
z 19 opinii
PEDIGREE DentaStix Małe Rasy Przysmak dla Psów (7 sztuk) 110 g

PEDIGREE DentaStix Małe Rasy

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

110 g
99,91 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
5.0
z 11 opinii
Nowość
PEDIGREE Markies Przysmak dla Psów 150 g

PEDIGREE Markies

Przysmak dla Psów

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 3 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów – Kurczak/Warzywa i Wołowina/Warzywa (4 szt.) 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów – Kurczak/Warzywa i Wołowina/Warzywa (4 szt.)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki) 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Marchewką w Galaretce - Puszka 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Marchewką w Galaretce - Puszka

400 g
20,98 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
5.0
z 2 opinii
PEDIGREE Junior Pokarm dla Psów - Kurczak/Ryżem i Wołowina/Ryż (4 saszetki) 400 g

PEDIGREE Junior

Pokarm dla Psów - Kurczak/Ryżem i Wołowina/Ryż (4 saszetki)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.5
z 4 opinii
PEDIGREE Przysmak dla psów z kurczakiem o aromacie bekonu 123 g

PEDIGREE

Przysmak dla psów z kurczakiem o aromacie bekonu

123 g
64,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
4.7
z 7 opinii
PEDIGREE Przysmak dla dorosłego psa 86 g

PEDIGREE

Przysmak dla dorosłego psa

86 g
127,79 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store