Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Przysmaki dla psa
Bezzbożowe
WIEJSKA ZAGRODA Przysmak dla dorosłych psów wołowe kąski
Przysmak dla dorosłych psów wołowe kąski WIEJSKA ZAGRODA 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

WIEJSKA ZAGRODA Przysmak dla dorosłych psów wołowe kąski

100 g
WIEJSKA ZAGRODA
Hiszpania

Cena12,29 zł
122,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
122,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
MPPK GROUP SPÓŁKA Z
Marka:
WIEJSKA ZAGRODA
EAN:
5904463130234
Cena za kg:
122,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
WIEJSKA ZAGRODA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MPPK GROUP SPÓŁKA Z
EAN:
5904463130234

Produkty z kategorii Bezzbożowe

4.7
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 6 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - miękkie kostki z królikiem 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - miękkie kostki z królikiem

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 9 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Przysmak dla dorosłych psów wołowe kąski 100 g

WIEJSKA ZAGRODA

Przysmak dla dorosłych psów wołowe kąski

100 g
122,90 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 11 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - trójkąciki z królikiem i dorszem 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - trójkąciki z królikiem i dorszem

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
5.0
z 6 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - miękkie kostki z wołowiną 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - miękkie kostki z wołowiną

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.8
z 9 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - miękkie kostki z kaczką 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - miękkie kostki z kaczką

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z wołowiną 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z wołowiną

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z kurczakiem 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z kurczakiem

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 10 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów LIGHT 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla psów LIGHT

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 1 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów ANTIPARASITIC 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla psów ANTIPARASITIC

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 8 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów ANTISTRESS 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla psów ANTISTRESS

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
4.0
z 8 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla szczeniąt MINERAL 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla szczeniąt MINERAL

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 6 opinii
BRIT Functional Snack Karma uzupełniająca dla psa Endurance 150 g

BRIT Functional Snack

Karma uzupełniająca dla psa Endurance

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 7 opinii
YARRAH Przysmak dla psów z algami morskimi 3 szt BIO 33 g

YARRAH

Przysmak dla psów z algami morskimi 3 szt BIO

33 g
302,73 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Produkty marki WIEJSKA ZAGRODA

4.2
z 4 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z jagnięciną kaczką i kocimiętką 100 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z jagnięciną kaczką i kocimiętką

100 g
49,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
4.5
z 2 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem krewetkami i walerianą 100 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem krewetkami i walerianą

100 g
49,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną puszka 800 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną puszka

800 g
18,74 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.7
z 3 opinii

18% taniej

WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wołowiną puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wołowiną puszka

400 g
22,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i tuńczykiem 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i tuńczykiem

85 g
64,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 4 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych psów z kaczką i gruszką puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych psów z kaczką i gruszką puszka

400 g
23,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
5.0
z 2 opinii

24% taniej

WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych kotów z kurczakiem i kaczką puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z kurczakiem i kaczką puszka

400 g
19,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2028
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych psów z koniną z cielęciną 500 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych psów z koniną z cielęciną

500 g
29,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych psów z kaczką i gruszką puszka 800 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych psów z kaczką i gruszką puszka

800 g
21,24 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2027
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną puszka

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
5.0
z 2 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z dzikiem puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z dzikiem puszka

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2028
5.0
z 4 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wieprzowiną puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wieprzowiną puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla szczeniąt z indykiem puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla szczeniąt z indykiem puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 2 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla szczeniąt mięsna uczta puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla szczeniąt mięsna uczta puszka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2027
5.0
z 4 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla szczeniąt z jagnięciną puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla szczeniąt z jagnięciną puszka

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2028
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z kaczką puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z kaczką puszka

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store