Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Monobiałkowa
Puszka <=400g
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wołowiną puszka
Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wołowiną puszka WIEJSKA ZAGRODA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

18% taniej

4.7
z 3 opinii

WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wołowiną puszka

400 g
WIEJSKA ZAGRODA
Polska

Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
22,47 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (18% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 18.02.2029
Dostępne warianty
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wieprzowiną puszka
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MPPK GROUP SPÓŁKA Z
Marka:
WIEJSKA ZAGRODA
EAN:
5905342297390
Cena za kg:
22,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
WIEJSKA ZAGRODA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MPPK GROUP SPÓŁKA Z
EAN:
5905342297390

Produkty z kategorii Puszka <=400g

4.7
z 3 opinii

18% taniej

WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wołowiną puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wołowiną puszka

400 g
22,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 33 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028
4.8
z 27 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
5.0
z 25 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
4.9
z 14 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
5.0
z 9 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 10 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.9
z 24 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
5.0
z 12 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 2 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z dzikiem puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z dzikiem puszka

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2028
5.0
z 4 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wieprzowiną puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wieprzowiną puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z kaczką puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z kaczką puszka

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029
3.5
z 2 opinii
Nowość
COMFY Appetit Vita Mokra karma monobiałkowa dla dorosłych psów z kaczką i super-foods 400 g

COMFY Appetit Vita

Mokra karma monobiałkowa dla dorosłych psów z kaczką i super-foods

400 g
26,88 zł/kg
Cena10,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
COMFY Appetit Vita Mokra karma monobiałkowa dla dorosłych psów z wieprzowiną i super-foods 400 g

COMFY Appetit Vita

Mokra karma monobiałkowa dla dorosłych psów z wieprzowiną i super-foods

400 g
26,88 zł/kg
Cena10,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 1 opinii
COMFY Appetit Vita Mokra karma monobiałkowa dla dorosłych psów z indykiem i super-foods 400 g

COMFY Appetit Vita

Mokra karma monobiałkowa dla dorosłych psów z indykiem i super-foods

400 g
26,88 zł/kg
Cena10,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Produkty marki WIEJSKA ZAGRODA

4.2
z 4 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z jagnięciną kaczką i kocimiętką 100 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z jagnięciną kaczką i kocimiętką

100 g
49,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
4.5
z 2 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem krewetkami i walerianą 100 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem krewetkami i walerianą

100 g
49,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną puszka 800 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną puszka

800 g
18,74 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i tuńczykiem 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i tuńczykiem

85 g
64,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 2 opinii

24% taniej

WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych kotów z kurczakiem i kaczką puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z kurczakiem i kaczką puszka

400 g
19,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2028
5.0
z 4 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych psów z kaczką i gruszką puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych psów z kaczką i gruszką puszka

400 g
23,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych psów z koniną z cielęciną 500 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych psów z koniną z cielęciną

500 g
29,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych psów z kaczką i gruszką puszka 800 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych psów z kaczką i gruszką puszka

800 g
21,24 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2027
5.0
z 3 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem

85 g
76,35 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i jagnięciną 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i jagnięciną

85 g
76,35 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną puszka

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
5.0
z 2 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z dzikiem puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z dzikiem puszka

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2028
5.0
z 4 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wieprzowiną puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z wieprzowiną puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla szczeniąt mięsna uczta puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla szczeniąt mięsna uczta puszka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2027
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z kaczką puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla dorosłych psów z kaczką puszka

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029
5.0
z 3 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm monobiałkowy dla szczeniąt z indykiem puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm monobiałkowy dla szczeniąt z indykiem puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store